2019-10-19 20:10:24

Wisłoka Dębica wywiozła trzy punkty z Zamościa. "Biało-zieloni" pokonali Hetman Zamość

foto. Facebook Wisłoka Dębica
Zawodnicy Wisłoki Dębica pewnie pokonali 2:0 Hetmana Zamość i na chwilę obecną awansowali na 4 miejsce w ligowej tabeli.

Piłkarze Wisłoki Dębica do tego meczu przystępowali, jako niepokonani w ostatnich 6 meczach, a ostatnią bramkę stracili prawie miesiąc temu. Przeciwnicy zespół Hetmana Zamość w ostatniej kolejce był blisko sprawienia niespodzianki, jednak minimalnie przegrał z Koroną II Kielce 2:3.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie Hetmana nie mieli okazji zobaczyć bramek, stroną przeważającą byli podopieczni Dariusza Kantora, jednak brakowało skuteczności i stąd też do przerwy na tablicy wyników widniał wynik 0:0.

W drugiej połowie gospodarze grali w osłabieniu bowiem drugie żółte kartki obejrzeli Kamil Oziemczuk i Kacper Kopyciński, wykorzystali to Dębiczanie, którzy w 84. minucie po bramce Dawida Sojdy objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Kamil Rębisz

1-0 Dawid Sojda (84)
2-0 Kamil Rębisz (90+4)

Wisłoka Dębica:
Libera - Cabała - Remut - Pelc - Król (62. Rębisz) - Prokop - Wrzosek (65.Maik) - Domański (65. Gwiazda) - Wilk (84. Bożek) - Lubera (56. Siedlik) - Sojda

Hetman Zamość:
Sobieszczyk - Skiba - Dudek - Żmuda - Kopyciński - Słotwiński - Kanarek - Kycko - Wacławek - Koszel - Oziemczuk

Wyniki meczów 13. kolejki:

Wisłoka zaskoczyła już nie jednego a to dopiero poczatek.Brawo Panowie!!!

KSW 2019-10-19 20:44:54

Brawo Wisłoka!!

Piter73 2019-10-19 20:53:09

Po raz kolejny mecz Wisłoki na zero z tylu i mimo braku dwoch najlpeszych zawodnikow czyli Łanuchy i Fedana Wisloka pewnie wygrywa na trudnym terenie w Zamościu to co pisałem przed sezonem Wisłoka jest czarnym koniem rozgrywek i jeszcze sporo namiesza, bo przy mozliwym spadku Korony z ekstraklasy jej rezerwy nie moga wejsc do 2 ligi takze kto wie...Bravo Wisłoka,Trenerzy,Kibice, daliscie rady bez obecności kibicow!możecie z kazdym wygrac

Obserwator 2019-10-19 21:00:48

Brawo Ks trzeba zaznaczyc bardzo dobrą grę Mateusza Prokopa ktory pomimo wieku rządził w sśrodku pomocy
Bardzo dobra zmiana Łukasza Siedlika oby następnym meczu wyszedł w pierwszym składzie
Jedziemy dalej kto wie moze po pierwszą 5tabeli

~anonim 2019-10-19 21:30:43

Wisłoka pokazuje jak bez środków można wywalczyć jako beniaminek 4 miejsce w tabeli, gdzie różnica budżetu miedzy koroną a wisłoką jest kolosalna, walka na wiosne o 2 miejsce w tabeli jest jak najbardziej możliwa

Piter73 2019-10-19 22:02:22

~do anonim a dlaczego nie o pierwsze?:)Korona przy spadku pierwszej drużyny nie moze wejść:)robmy swoje, punktujmy ,grajmy w kazdym meczu o 3 punkty choc nie zawsze sie uda bo to piłka jest

~anonim 2019-10-19 22:27:04

Przy takiej formie Wisłoka może powalczyć o sensacyjny wlawans do drugiej ligi

KlakierKSW 2019-10-19 22:39:17

Panowie spokojnie... Nikt na poważnie nie bierze pod uwagę nawet myśli o 2 lidze.. Dla nas sukcesem będzie utrzymanie się w 3 lidze... Aby myśleć o lidze centralnej potrzebne są duże środki finansowe. Chwała Stowarzyszeniu, sponsorom i kibicom oplacajacym składki za to co mamy. Chwała piłkarzom za walkę i sztabowi za efekty pracy. Ciekawe co mają do powiedzenia ci malkoltenci którzy po porażce z Jutrzenka prognozowali kierunek w dół tabeli prorokujac kolejne porażki. Zdobywajmy punkty dające utrzymanie bo to teraz najważniejsze.

do piter 2019-10-19 22:43:30

Fajnie by było wywalczyć awans do II ligi z pierwszego miejsca jako beniaminek ale tak jak piszesz jeśli korona spadnie z ekstraklasy to i drugim miejscem się zadowolę :)

~anonim 2019-10-19 22:52:43

Ale potencjalne zakończenie sezonu w pierwszej piątce mam nadzieje że obudzi włodarzy i inwestorów, zamiast ładować dziesiątki milionów w lodowisko, te pieniądze mogły by poskutkować awansem i ewentualnym goszczeniem na parkowej takich drużyn jak gieksa, widzew czy elana

Piter73 2019-10-19 23:28:42

Tak realnie i na chłodno myslać priorytet to utrzymanie sie i walka o jak najwyzsza pozycje w tabeli co poprzez dobra grę i atrakcyjny futbol faktycznie może zachęcic potencjalnych sponsorow bo na druga lige faktycznie potrzeba duzo wiecej srodkow,ale róbmy swoje punktujmy walczmy