2019-10-19 17:10:32

Karpaty Krosno wracają "na tarczy" z pojedynku z Piastem Tuczempy

Foto Karol Słomka
Pewnym zwycięstwem 3-1 zakończyła się potyczka Piasta Tuczempy z Karpatami Krosno. Honorowe trafienie dla krośnian w ostatniej minucie regulaminowego czasu z rzutu wolnego zdobył Karol Knap.

Podopieczni Dariusza Liany do Tuczemp wyruszyli podbudowani dwoma zwycięstwami z rzędu. Drużyna gospodarzy w dwóch poprzednich seriach gier zanotowała dwa remisy, a pojedynek z Karpatami Krosno miał być tym, w którym drużyna Piasta Tuczempy zgarnie pełną pulę punktową.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła w 30. minucie kiedy to dogranie Jakuba Kloca wykorzystał Karol Wota. Wdrugiej częsci spotkania dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Mateusz Buczkowski w kolejno 63. i 84. minucie.

Honorową bramkę dla biało-niebieskich, tuż przed zakończeniem spotkania zdobył Karol Knap, trafiając z rzutu wolnego.

1-0 Karol Wota (30)
2-0 Mateusz Buczkowski (63)
3-0 Mateusz Buczkowski (84)
3-1 Karol Knap (90)

Piast Tuczempy: Strawa - Wota, Sobol, Demski, Pluta, Kloc, Czub, Pasaj, Jaroch, Noga, Wiącek

Karpaty Krosno: Krawczyk - Król, Kowalski, Knap, Wojtasik, Stasz, Blezień, Sikorski, Partuta, Dusiło, Zych