2019-10-19 16:10:00

Watkem Korona Rzeszów z kolejnym zwycięstwem. Pokonali na wyjeździe Wisłok Wiśniowa

Watkem Korona Rzeszów wygrał i wróciła na fotel lidera 4 ligi podkarpackiej. (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów odniosła kolejne zwycięstwo w 4 lidze podkarpackiej. Piłkarze Michała Szymczaka pokonali na wyjeździe 2-1 Wisłok Wiśniowa.

Watkem Korona Rzeszów do przerwy prowadziła z Wisłokiem Wiśniowa. Gola minutę przed końcem pierwszej połowy dla ekipy Michała Szymczaka zdobył Tomasz Walat. Napastnik gości uderzył z ostrego kąta prostym podbiciem w dłuższy róg bramki.

Cztery minuty po zmianie stron prowadzenie ekipy z Załęża podwyższył Przemysław Kuca, który strzelił pomiędzy nogami Marcina Wieczerzaka piłkę odbitą po uderzeniu zza pola karnego przez golkipera gospodarzy. Po tej bramce piłkarze Szymczaka oddali pole gry i skupili się na grze z kontrataku.

Trzy minuty przed końcem meczu bramkę kontaktową strzelił Michał Szymański, który przelobował Pawła Pawlusa. Bramkarz Watkem Korony źle obliczył tor lotu piłki. Na nic więcej nie było stać piłkarzy Krzysztofa Koraba. Watkem Korona Rzeszów wygrała i wrociła na szczyt ligowej tabeli.

0-1 Tomasz Walat (44)
0-2 Przemysław Kuca (49)
1-2 Michał Szymański (87)