2019-10-19 12:52:06

Legion Pilzno rozbił rezerwy Stali Stalowa Wola

Legion nie dał szans rezerwom Stalówki (fot. Legion Pilzno)
Podopieczni Romana Gruszeckiego w sobotnie przedpołudnie bezproblemów rozprawili się z drugim garniturem drugoligowca. Gospodarze strzelili aż cztery gole

Legion Pilzno bardzo zmotywowany przystępował do spotkania z rezerwami Stali Stalowa Wola, bowiem miało ono bardzo istotne znaczenie wobec kształtu dołu ligowej tabeli. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 29. minucie, a futbolówkę do siatki skierował Kamil Żuchowicz.

Drużyna prowadzona przez Piotra Piechniaka chciała nawiązać walkę w Pilznie, jednak miejscowi nie pozwalali na to. Legion jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie, a z gola cieszył się Damian Pęcak i to gospodarze w lepszych humorach schodzili na przerwę.

Po zmianie stron pilznianie wciąż przeważali i w 54. minucie zdobyli trzeciego gola, a do siatki trafił były zawodnik Wisłoki Dębica. Legionowi wciąż było mało i siedem minut później było już 4-0 za sprawą Cypriana Ziaji.

Zawodnicy gospodarzy mając już odpowiednią przewagę, oddali inicjatywę Stalówce, która po chwili zmniejszyła straty, a na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Tłuczek. Zielono-czarni starali się nawiązać walkę z Legionem, ale więcej goli już ostatecznie nie padło.

Autor 2019-10-19 13:11:56

Bramke strzelił Kacper Piotrowski, a na zmianie bylo jedynie 2 chlopakow , to jak chlopcy maja grac?

omc 2019-10-19 14:04:15

Odbić się od dna pisze administrator strony Legionu. Narazie niemożliwe bo na tym dnie mułu po d....ę.

irek 2019-10-19 14:06:02

To po co pchali się na siłę do tej ligi skoro nie ma kim grać,druga drużyna może występować w klasie A ,teraz nie ma kim grać-Siarka też chciała awansować.

Obiektywny 2019-10-19 14:07:05

Szacunek dla tych chłopców najbardziej niechciana drużyna w tym klubie. Gdzie jest dyrektor sportowy. W tym klubie nie musisz trenować żeby grać w 2 drużynie. Trener tej drużyny też na sztukę. Czy w tym klubie wogóle odpowiada ktoś za wyniki i ciągłe opowieści że z juniorów nikt się nie nadaje a jak się nadajesz to i tak zrobią wszystko żeby cię zniechęcić znajdą ci taką pozycję na boisku żeby pokazać że się nie nadajesz. Nie chodzi mi o to że wychowankowi się należy miejsce w 1 drużynie tylko żeby grali i trenowali na swoich pozycjach. Wychowankowie w tamtym sezonie zadebiutowali na pozycji numer 10 w tym okresie przygotowawczym nagle zrobiono z nich obrońców. Dajcie tym chłopcom możliwość rywalizacji na tych pozycjach gdzie czują się najlepiej. W razie spadku nawet nie będzie wychowanków w 3 lidze wstyd. Każdy obcy jest zawsze lepszy od wychowanka. Co za klub.

Kibic 2019-10-19 14:42:14

PODKARPACIE LIVE bramkę strzelił Kacper Piotrowski obudzić się bo bzdury piszecie na tym portalu

Kibic 2019-10-19 15:13:24

OBIEKTYWNY swiete slowa prezesina i reszta niszcza tych chlopcow co chca grac im na reke spadek .Pojechali do Pilzna praktycznie gola 11 i dwoch 2002 r.na zmianę masakra .Dziś gwiazd nie było typu cienias Fidzukiewicz co niejeden junior by go przeskoczył ,niech grają swoi co mecz A może coś z tego będzie na pszyszlosc w 3 lidze jak spadną bo na to się zanosi .Trenerze Szydełko pora dac parę minut każdemu z wychowanków bo z tych cieniasow nic nie Bedzie A i tak po rundzie połowa aut

kibic 2019-10-19 15:38:16

Mecz na poziomie a-klasowym

Anonim 2019-10-19 17:02:47

Ludzie ze Stalowej ostatnio zli byli Ci z pierwszej drużyny i pretensje o to, że nie grali wychowankowie. Teraz zagrało 11 w pierwszej jedenastce to znowu pretensje o to, że nie grali na swoich pozycjach. Mam wrażenie, że rodzicom złotej młodzieży że Stalowej ciężko pogodzić się z faktem, że ich synowie nie są tacy wspaniali, jak im się wydaje. Trochę obiektywizmu.

Kibic 2019-10-19 17:08:02

Fidziukiewicz dzisiaj strzelił bramkę. A nasza młodzież?????

Fan 2019-10-19 17:12:34

Piotrowski wieczne pretensje o wszystko. A syn był już w Resovii i wrócił po roku. Po co? Jak w Stalowej tak źle. W tym roku był na testach w Łodzi, ale też się na nim nie poznali. Śmiechu warte!!!

G.Piotrowski 2019-10-19 18:05:26

FAN JA SIE CHOCIAZ PRZEDSTAWILEM CZEKAM NA TWOJ RUCH KOZAKU .....tam gdzie on był lub mógł być ty tam nigdy nie będziesz ani twoje dzieci gra gdzie gra i sukcesu na pewno nie osiągnie A przypominam że strzelił w Boguchwale strzelił dziś i jeszcze wcześniej i dzięki paru bramką w okręgówce przyczynił się do awansu do 4 ligi w pewnej mieze A ty czym się przyczyniles lub co osiagneles???

Fan 2019-10-19 18:26:04

Czy ja kogoś obraziłem? Akurat do syna nic nie mam. Rodziców się nie wybiera. To jego tatuś cały czas kogoś obraża.

Fan 2019-10-19 18:53:19

Teraz to się przestraszyłem. Dlatego nie będę juz nic pisał, bo mnie zbijecie. A propos piszę się mierze!!! Do obserwator- dobrze, że Ty się przedstawiłes. Dobranoc

Zks 2019-10-19 19:02:32

FAN sierota zawsze sierotą będzie mowa o tobie dobranoc

~anonim 2019-10-19 19:14:03

Widać że pierwszy skład należy się Żuchowiczowi, razem z Wolańskim robią dobrą robotę ... Będzie dobrze mówię wam!!

ad anonim 2019-10-20 04:01:37

Tak bedzie dobrze w 5 lidze

~anonim 2019-10-20 08:18:55

Tak jest : W Legionie mizeria w bramce i na obronie, brak dobrego rozgrywającego. Jak w zimie nie będzie konkretnych zasileń to spadek. poszukać sponsora z kasą i będzie jak z Koroną Rzeszów

~anonim 2019-10-20 08:36:31

Po meczu z Pruchnikiem / jak wygra lub zremisuje co jest bardziej realne / Legion zakończy zbieranie punktów w rundzie jesiennej. A Na Walnym Zebraniu podziękować dobrej zmianie.