2019-10-17 14:07:04

Dariusz Marzec, trener PGE Stali Mielec: "Sandecja Nowy Sącz jest niebezpiecznym zespołem"

Czy PGE Stal Mielec ogra Sandecję Nowy Sącz? (fot. Stal Mielec)
PGE Stal Mielec po dwóch tygodniach przerwy wraca do gry. "Biało-niebiescy" zmierzą się z Sandecją Nowy Sącz. Początek meczu w piątek 18 października o godz. 19. Zobaczcie co powiedział Dariusz Marzec przed tym pojedynkiem.
 
- Analizowaliśmy nasze poprzednie spotkania. Ćwiczyliśmy zachowania zespołu i w tej chwili rozpoczyna się maraton. Zobaczymy jak to dalej będzie, ale jesteśmy dobrej myśli - powiedział przed starciem z Sandecją Nowy Sącz, Dariusz Marzec.
 
- Sandecja Nowy Sącz jest niebezpiecznym zespołem. Nie patrzymy w tabelę. Obserwowaliśmy ich, byliśmy na ostatnich meczach. Widać, że ten zespół jest poukładany, szukają swoich szans w kontrach. Dosyć dobrze operują piłką, szybko organizują się w grze obronnej. Ponadto mają groźne stałe fragmenty gry. Nie patrzymy na ich miejsce w tabeli, tylko patrzymy na to jak grają. Ostatni mecz pokazał, że potrafili zdobyć cztery bramki, ale cztery też stracili. To jest dla nas moment, żeby to wykorzystać - kontynuuje opiekun PGE Stali Mielec.
 
- Praktycznie kadra w pełni gotowa do gry po za jednym zawodnikiem, który cały czas miał kontuzję. Okazuje się, że jest to niezaleczone - zakończył Marzec.
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem