2010-02-09 09:02:04

Gerard Bieszczad w pierwszym zespole Lecha Poznań!

Gerard Bieszczad, młody wychowanek Igloopolu Dębica, znalazł się w kadrze pierwszego zespołu ekstraklasowego Lecha Poznań.
 
W rundzie wiosennej Bieszczad będzie zawodnikiem pierwszego zespołu poznańskiego Lecha. Młody bramkarz Kolejorza już podczas obozu w Hiszpanii trenował z ekipą Jacka Zielińskiego.
 
- Już wcześniej umawialiśmy się z trenerami pracującymi z naszą młodzieżą, że ci najzdolniejsi chłopcy będą mieli okazję trenować z pierwszym zespołem. Obecnie na stałe pracować z nami będzie Gerard. Jest w trakcie załatwiania zmiany szkoły. Przenosi się z Wronek do Poznania, bo codzienne dojazdy byłyby z pewnością mocno uciążliwe - mówi trener bramkarzy Lecha Paweł Primel.

Bieszczad na co dzień trenować będzie z pierwszą drużyną, ale jeśli w pełni zdrowia będą Jasmin Burić i Krzysztof Kotorowski, to w weekendy będzie występował w zespole Młodej Ekstraklasy.
 
- Gerard będzie cały czas miał okazję bronić również w zespole Jerzego Cyraka, by udowodnić w spotkaniach, że te treningi z pierwszym zespołem podnoszą jego umiejętności - mówi Primel.
 
Gerard Bieszczad występuje na pozycji bramkarza; mierzy 190 cm wzrostu i waży 93 kg. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w juniorach Igloopolu Dębica, w tym sezonie przeniósł się do drużyny Młodej Ekstraklasy Lecha Poznań. Przed kilkoma dniami skończył 17 lat.
 
źródło: Lech Poznań

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

łysy 2010-02-09 10:05:48 0 0

brawo gerard! tak trzykam!

tt 2010-02-09 13:09:00 0 0

tak trzymaj!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem