2019-10-14 19:10:37

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski lepsza w hicie kolejki od Victorii Czermin [Podsumowanie 11. kolejki]

Lechia Sędziszów Małopolski pokonała Victorię Czermin 1:0 w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 11. kolejki Klasy O Dębica. Emocjonujące widowisko mieli okazję zobaczyć kibice w Mielcu, gdzie Smoczanka pokonała 5:4 Głowaczową.

Przed meczem drużyna Lechii Sędziszów Małopolski zajmowała pierwsze miejsce w tabeli, ale na plecach czuła oddech rywali w tym Victorii Czermin. Obie drużyny we wcześniejszych meczach dobrze prezentowały się w defensywie i to spotkanie, to potwierdziło. W pierwszej połowie widzom zgromadzonym na stadionie nie było dane zobaczyć bramek. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem, to w 85. minucie rzut karny na trafienie zamienił Amadeusz Czółno i gospodarze mogli cieszyć się z wygranej. Warto odnotować fakt, że mecz kończyli mając 7 młodzieżowców na boisku. Mimo wygranej Lechia oddała pozycję lidera Kamieniarzowi Golemki, który wysoko pokonał Chemika Pustków Osiedle
1:0 Aleksander Czółno (85')

W meczu otwierającym 11. kolejkę Klasy O Dębica Kolorado Team zremisował 1:1 z Czarnovią Czarna. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie, a ich autorami byli Robert Świerad dla Kolorado i Tomasz Siwula dla Czarnovii.

Olchovia Olchowa zdobyła u siebie cenne 3 punkty w spotkaniu ze Strzelcem Frysztak, który na początku sezonu gra mocno w kratkę. Bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Chudyba.

W Mielcu widzowie mieli okazję obejrzeć niesamowity spektakl uwieńczony, aż 9 bramkami. Strzelanie bardzo szybko, bo już w 4 minucie rozpoczął Patryk Krzystyniak, który wyprowadził Smoczankę na prowadzenie. To co zaczęło dziać się od 21 minuty to prawdziwy rollercoaster, najpierw do wyrównania doprowadził Jakub Bielański, a w przeciągu 20 następnych minut goście za sprawą dwóch trafień Bartosza Knycha i jednego Sylwestra Knycha objęli prowadzenie w tym meczu 4:1. Mielczanie przed przerwą jeszcze rzucili się do odrabiania strat i udało się im strzelić 2 bramki, a ich autorami byli Mateusz Skrzypek i Sebastian Łętocha. W drugiej połowie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i po golach ponownie Patryka Krzystyniaka oraz Sebastiana Łętochy wygrali ten niesamowity mecz 5:4.

Korona Majdan Królewski nieoczekiwanie pokonała 2:0 Victorię Ocieka po bramkach Damiana Tęczy i Adriana Wiktora.

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Sparty Chorzelów pokonując na wyjeździe Piłkarskie Nadzieje Mielec 5:1, powoli zbliżając się do wyjścia ze strefy spadkowej.

Drużyna Kamieniarza Golemki w świetnym stylu wygrała 4:0 z Chemikiem Pustków Osiedle i najbliższy tydzień spędzi na fotelu lidera. Bramki dla Kamieniarza zdobywali : Kacper Sitko, Dariusz Kantor, Piotr Zięba, Wiktor Kutrzuba.

W ostatnim meczu 11 serii gier KS Radomyślanka Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki nie dała szans Wiewiórce odnosząc przekonujące zwycięstwo 6:1. Do bramki gości trafiali : 2x Bartłomiej Motyka, Jakub Szewczyk, Kamil Przybyło, Mirosław Halada, Kamil Szydło. Honorowe trafienie dla Wiewiórki zaliczył Kamil Kaczor.