2019-10-14 12:35:17

SPR Stal Mielec przegrała z KS-em SPR Chrobry Głogów

SPR Stal Mielec przegrała w Głogowie (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczni Davida Nilsona z województwa dolnośląskiego wracają bez punktów. Głogowianie wynik spotkania ustalili dopiero w samej końcówce.

SPR Stal Mielec podbudowana ostatnim zwycięstwem z Zagłębiem Lubin, chciała pójść za ciosem i pokonać kolejną drużynę z województwa dolnośląskiego, którą był KS SPR Chrobry Głogów. Spotkanie od początku było bardzo wyrównane i żadna z drużyn nie posiadała wyraźniej przewagi.

Obe zespoły szły łeb w łeb, dzięki czemu pierwsze 30 minut spotkania zakończyło się wynikiem 12-12. Obraz gry po zmianie stron nie uległ zmianie i nadal mecz był wyrównanym widowiskiem, lecz z czasem to mielczanie zaczęli zdobywać przewagę.

To wyraźniej podrażniło głogowian, którzy ruszyli do ataku i mocniej przycisnęli w samej końcówce spotkania. Chrobry ponadto dobrze grał w obronie, dzięki czemu w ostatnich minutach meczu gospodarze wyszli na prowadzenie, a mecz zakońcył się wynikiem 26-23.

KS SPR Chrobry Głogów – SPR Stal Mielec 26-23 (12-12)

KS SPR Chrobry Głogów: Stachera, Kapela 1 – Wawrzyniak 1, Zdobylak 2, Podobas 4, Klinger, babicz 3, Przysiek 4, Tylutki 1, Marszałek 8, Orpik, Jamioł 1, Krzysztofik, Bekisz, Makowiejew 1

SPR Stal Mielec: Andelic, Wiśniewski – Wilk 5, Krępa 2, Wypych 1, Mochocki 2, Miedziński, Kornecki 4, Grzegorek, Valyntsau 3,Adamczak 1, Chodara 2, Olszewski, Wojdak, Krupa 3