2019-10-13 16:42:43

Kacper Rączka zapewnił wygraną Izolatorowi Boguchwała

Izolator Boguchwała wygrał w wyjazdowym pojedynku ze Startem Pruchnik 2-1 w meczu 4 ligi podkarpackiej. Zwycięzkiego gola dla "Izolacji" zdobył w końcówce Kacper Rączka.

Gracze ostatniego w tabeli Startu Pruchnik doznali kolejnej ligowej porażki. To już jedenasta z rzędu przegrana beniaminka, który już na tym etapie rozgrywek wydaje się być murowanym faworytem do spadku.

Prowadzenie graczom Izolatora Boguchwała dał w 31. minucie Michał Daniel. Do przerwy był 1-0 dla gości.

Niedługo po zmianie stron piłkarze Startu Pruchnik zdołali wyrównać za sprawą Kacpra Stanika, ale ostatnie słowo należało do przyjezdnych.

Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 85. minucie Kacper Rączka zapewniając gościom zwycięstwo.

0-1 Michał Daniel (31)
1-1 Kacper Stanik (52)
1-2 Kacper Rączka (85)