2019-10-12 15:30:15

JKS Jarosław pokonał Wiązownicę w derbach powiatu. Zwycięski gol Kamila Bały

Piłkarze JKS-u Jarosław wygrali 1-0 z KS-em Wiązownica w derbach powiatu jarosławskiego. Jedyny gol w tym spotkaniu padł po strzale Kamla Bały.

JKS Jarosław świętuje dziś obchody 110-lecia istnienia klubu i uczcił ten wyjątkowy dzień cennym ligowym zwycięstwem.

Derbowe spotkanie z KS-em Wiązownica od pierwszych minut było bardzo zacięte choć przewagę mieli gospodarze. W 41. minucie prowadzenie miejscowym dał Kamil Bała i do przerwy było 1-0.

W drugiej połowie obydwie strony miały swoje okazje, ale ostatecznie więcej goli nie oglądaliśmy i trzy punkty zostały w Jarosławiu.

Chwilę po zakończeniu spotkania 4 ligi podkarpackiej JKS Jarosław - KS Wiązownica na boisko wybiegli oldboje jarosławskiego klubu, którzy zmierzyli się z Gwiazdami Białej Gwiazdy, czyli drużyną Bogadana Zająca.

Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy na rzecz cięzko chorego byłego piłkarza klubu JKS Jarosław - Arka Sękiewicza.  Dodatkową atrakcją dla kibiców były licytacje sportowych pamiątek z autografami - koszulka Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka oraz piłki Agnieszki Radwańskiej.

1-0 Kamil Bała (41)