2019-10-12 11:57:42

Stal II Mielec - Piast Tuczempy 2-2. Gospodarze uratowali remis w końcówce

Stal II Mielec (niebieskie stroje) uratowała remis w 89. minucie meczu
Stal II Mielec zremisowała z Piastem Tuczempy 2-2 w meczu 12. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Gospodarze uratowali remis w końcówce spotkania.

Faworytem tego spotkania była trzecia w czwartoligowej tabeli Stal II Mielec, ale goście nie przestraszli sie rywala. Już w 11. minucie spotkania prowadzenie Piastowi Tuczempy dał Damian Demski.

25-latek powtórzył swój wyczyn z początku meczu pod koniec pierwszej połowy i wpisał się na listę strzelców po raz drugi. Do przerwy Piast Tuczempy wygrywał w Mielcu dwiema bramkami.

Po zmianie stron gospodarze próbowali odrobić straty. Kontaktowego gola w 79. minucie zdobył Mateusz Załucki i mielczanie mieli jeszcze szansę.

Swego dopięli na minutę przed końcem pojedynku za sprawą Bartosza Sobczyka. 20-letni pomocnik doprowadził do wyrównania zapewniając tym samym punkt swojej drużynie.

0-1 Damian Demski (11)
0-2 Damian Demski (45+1)
1-2 Mateusz Załucki (79)
2-2 Bartosz Sobczyk (89)