2019-09-28 21:07:31

Piast Tuczempy ograł Legion Pilzno

Piastunki nie dały szans ekipie Legionu (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Marka Strawy bez problemu ograli zespoł z Pilzna i aktualnie plasuje się na szóstym miejscu. Legion póki co nadal nad kreską.

Piłkarze Legionu Pilzno w starciu z Piastem Tuczempy chcieli pokusić się o jakąkolwiek zdobycz punktową i w pierwszej połowie wydawało się to realne. Zawodnicy Romana Gruszeckiego tuż przed przerwą stracili jednak gola, z którego w 43. minucie cieszył się Rafał Noga.

Pięć minut po zmianie stron Piastunki wygrywały już 2-0, a do siatki ponownie trafił wychowanek JKS-u 1909 Jarosław. Przyjezdni mimo dwubramkowej straty chcieli nawiązać z ekipą Piasta walkę i w 60  minucie kontaktowego gola zdobył Miłosz Buras.

Drużyna z Pilzna postawiła wszystko na jedną kartę i zaczęła dążyć do wyrównania. Niestety walka gości zakończyła się niepowodzeniem, bowiem w końcówce ekipa Marka Strawy zdobyła jeszcze dwa gole.

Najpierw do siatki w 86. minucie trafił ponownie Rafał Noga, który ustrzelił tym samym hat-tricka. Ostatnie słowo należało do Tomasza Pasaja, który w doliczonym czasie gry ustalił wynik spotkania.

1-0 Rafał Noga (43)
2-0 Rafał Noga (50)
2-1 Miłosz Buras (60)
3-1 Rafał Noga (86)
4-1 Tomasz Pasaj (90)