2019-09-22 08:09:28

JKS 1909 Jarosław rozbił Start Pruchnik

(fot.archiwalna)
JKS 1909 Jarosław rozbił na własnym boisku Start Pruchnik 4-0. Wynik nie zaskakuje - goście plasują się na ostatniej pozycji w tabeli z tylko jednym punktem na koncie. Miejscowi rywalowi nie dali najmniejszych szans.

Przez całe spotkanie dominował JKS 1909 Jarosław, ale stosunkowo długo nie potrafili pokonać dobrze do tego momentu dysponowanej defensywie Startu Pruchnik. Ostatecznie, na dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy, rezultat strzałem głową otworzył Oliwier Pilch.

W drugiej części gry obraz gry nie uległ zmianie - gospodarze tworzyli sobie co rusz okazje na następne bramki, z czego wykorzystali trzy. W 52. minucie na 2-0 trafił Sebastian Pawlak, a pozostałe dwa gole, odpowiednio w 61. i 92. minucie strzelił wprowadzony w drugiej połowie Kamil Bała

JKS 1909 Jarosław z 17 punktami plasuje się na piątej pozycji w tabeli IV ligi podkarpackiej. Start Pruchnik z zaledwie jednym oczkiem zamyka klasyfikacje.

1-0 Oliwier Pilch (34')
2-0 Sebastian Pawlak (52')
3-0 Kamil Bała (61')
4-0 Kamil Bała (90+2)

JKS Jarosław: Siryk – Raba (57' Ptasznik), Gwóźdź (85' Kubas), Saramak, Bartnik, Soczek (63' Krzyczkowski), Sobolewski, Brodowicz, Pilch (46' Bała). Oziębło, Pawlak (75' Kopcio)

Start Pruchnik: Madejowski, Baran, (70' Czarniecki), Jabłoński, Barszczak, Gemra, Znamieńczyków (87' R. Znamieńczyków), Lasek (85'Pilch), Parawa, Mikłasz (59' Jarosz), Bochnak (80' Stanik). Kochanowicz (67' Kubas)