2019-09-21 18:10:36

KS Wiązownica górą w starciu ze Stalą II Mielec

(fot. KS Wiązownica)
KS Wiązownica pewnie pokonał na własnym obiekcie rezerwy Stali Mielec 3-0. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Konrad Buć.

Po tym jak we wczorajszym meczu punktami podzieliły się ekipy Ekoballu Sanok i Korony Rzeszów, wiadomo było, że zwycięzca pojedynku KS WiązownicaStal II Mielec zasiądzie na fotelu lidera IV ligi podkarpackiej.

W pierwszej połowie długo utrzymywał się wynik bezbramkowy. Impas przełamał Konrad Buć, który w 40. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie.

Wynik na 2-0 w 54. minucie podwyższył Jakub Bałanda, a nadziei na wywiezienie chociażby punktu z Wiązownicy pozbawił mielczan Konrad Buć, który w 82. minucie ustalił wynik spotkania na 3-0.

1-0 Konrad Buć (40)

2-0 Jakub Bałanda (54)

3-0 Konrad Buć (82)

STAN 2019-09-21 18:40:15

LIDERA MAMY, NIKOMU GO NIE ODDAMY !!!!

Linux 2019-09-21 18:56:07

Chętnie wpadnę na wasz mecz. Musicie tylko wyjść do głównej drogi, żebym widział gdzie mam skręcić.

A to cwaniak ;) 2019-09-21 19:13:10

Wiązownica sprytnie ustawiła mecz w tedy co pierwsza drużyna Stali... Ale z 14 chłopakami w kadrze w końcu się skończy wygrywanie. Czekać tylko kiedy :)

macca@onet.pl 2019-09-21 21:21:33

Do linuxa: wpadaj a ja Cię skręcę. Widač z głównej drogi.

macca@onet.pl 2019-09-21 21:33:41

Ma boleć

Statystyk 2019-09-21 21:41:15

Oczywiście termin meczu wybrano nieprzypadkowo-chodziło o to,by piłkarze Stali II Mielec nie byli zasileni rezerwowymi z pierwszego zespołu,który w tym samym czasie rozgrywał swój mecz w 1 lidze...Jak widać-plan się powiódł w 100 %... :/

macca@onet.pl 2019-09-21 21:44:42

Sprytnie im dołożyli 3:0. Trzy karne. Sędzia naginał. Zmieńcie żarówki w tym Mielcu I Rzeszowie z 100 na ledy bo wam te brązowe otoki powiek nie pozwalają patrzeć bystrym zdrowym okiem. Wieśki was łoją I to was boli.

~anonim 2019-09-21 21:55:01

Od razu jak tylko dostali terminarz 4 ligi wiedzieli że Stal gra wtedy w sobotę I wykorzystali okazję. Weź się puknij w chory łeb. Pożycz 10 od starego I goń do baru wyleczyć kompleksy.

macca@onet.pl 2019-09-21 21:57:04

Też mi k...a statystyk. To żeś wymyślił.

Statystyk 2019-09-21 22:10:28

Wg przepisów PZPN,jak chodzi o terminarz,mecz może być rozegrany w sobotę lub w niedzielę.Wyjatek-ostatnie,decydujące kolejki sezonu,które z reguły rozgrywane są o tej samej godzinie.Niektóre mecze w 4 lidze są rozgrywane w soboty,inne w niedziele.To coś nowego dla was?

macca@onet.pl 2019-09-21 22:16:14

Wiązownica gra w tej chwili najlepszą piłkę.Pytanie czy jest gotowa na awans?/ Jest pomysł powrót tego co było sprawdzone trafione transfery mlodych z Resovii pozbycie sié paści z JKSu wiecznych malkontentów, którzy za klub nie umierali na murawie I najważniejsze wprowadzanie juniorów. To najlepsza droga. Prostota musi wypalić.

kolombo 2019-09-21 22:19:36

popatrz co robi korona kielce jak pierwsza drużyna gra w sobotę a druga musi grać tez w sobotę to przegrywa lub remisuje a jak pierwsza gra sobotę a druga w niedziele zawsze wygrywa

Malkontent 2019-09-22 06:43:04

Wiązownica to wieś gdzie mecze zawsze rozgrywane są w niedzielę, sam Prezes twierdzi że w sobotę żywy duch nie przyjdzie na stadion :) ale jak jest okazja na łatwiejsze punkty to można grać i dla pustych trybun.

Ad Malkontent 2019-09-22 08:13:53

Co racja to racja. W porównaniu do meczu z Legionem w składzie Stali grali tylko Mazur i Seweryn.Biorąc to pod uwagę , odpowiedź na pytanie czy to Wiązownica tak mocna czy nagle Stal osłabła nasuwa się sama. Brawo Legion nie graliście wcale źle.

P.S 2019-09-22 08:26:29

Wiązownica nie gra źle, ale gdyby Stal grała w składzie jak przed tygodniem, to wynik byłby sprawą otwartą.Z drugiej strony każdy zespół będący gospodarzem, przed ustaleniem terminu meczu, sprawdziłby kiedy gra pierwszy zespół.

~anonim 2019-09-22 08:45:42

A może stworzyć ligę dla rezerw klubów grajacych w 2 i wyższych ligach

Mielec 2019-09-22 12:06:05

Wiazownica nie grała ze Stałą II tylko z juniorami także spokojnie ....

Neutral 2019-09-22 14:29:17

Wiązownica także grała bardzo osłabiona. 3 podstawowych zawodników w tym meczu nie zagrało. Czyli nie ma co patrzeć na to kto kogo nie miał. Wygrali i to wszystko. Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedzii.

Hmm 2019-09-22 15:40:02

No a jeśli nawet to zaplanowali to świadczy o dobrej strategii ludzi zarzadzająch klubem! :)
BRAWA !!!!

Kibiic 2019-09-22 20:46:07

Przypominam że Wiązownica grała bez Karólaka Roga i Radka Gila czyli trzech podstawowych zawodników, ale oczywiście każdy tylko pisze ze Mielec był osłabiony haha, pięknę jest to jak was boli d****a w komentarzach aż miło się to czyta