2019-09-18 13:30:51

Klasa A Rzeszów gr.1: Grunwald Budziwój przerwał dobrą passę KS Przybyszówki. Czarni Czudec umocnili się na pozycji lidera [podsumowanie 7.kolejki]

W 7. kolejce Klasy A Rzeszów gr. I Czarni Czudec pewnie pokonale Iskrę Zgłobień. Przybyszówka po raz pierwszy doznała porażki, drużynę Artura Kieca pokonał Grunwald Budziwój.

Niezwykle interesujące spotkanie obejrzeli kibice na stadionie Grunwalda Budziwój. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.
Po 35. minutach na dwubramkowe prowadzenie wyszli goście, dzięki trafieniom Patryka Mendonia oraz Mateusza Członki. Jednak już sześć minut później goście doprowadzili do remisu. Najpierw z rzutu karnego trafił Mateusz Wojtantowski, a chwilę później piłkę do własnej bramki skierował Bartłomiej Kalandyk.
Drugą połowę lepiej rozpoczęli gracze Przybyszówki, którzy wyszli na prowadzenie dzięki trafeniu Mateusza Wojtanowskiego, który wykorzystał podanie Macieja Zabawskiego. Po tej bramce do głosu doszli zawodnicy Grunwalda Budziwój, którzy dzięki dwóm bramkom wprowadzonego z ławki Patryka Indyka przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Czarni Czudec w wyjazdowym pojedynku łatwo uporali się z Iskrą Zgłobień 3-0 i umocnili się na pozycji lidera.
Victoria Budy Głogowskie pokonała na własnym boisku Koronę II Rzeszów 4-2.
Plantator Nienadówka nie dał szans drużynie z Mogielnicy i przed własną publicznością pokonał drużynę przyjezdnych 5-1.
Remisem 1-1 skończyły się aż trzy pojedynki Klasy A Rzeszów. Były to mecze Wisłok StrzyżówTrzcianka Trzciana; ŁKS ŁukawiecLKS Trzebownisko; Piast Nowa WieśStart Borek Stary.