2019-09-17 11:06:33

Klasa O Jarosław: Orzeł Przeworsk znokautował Roztocze Narol [Podsumowanie 6. kolejki]

Orzeł nie dał szans ekipie Roztocza (fot. archiwum)
Podopieczni Grzegorza Sitka nie mają sobie równych w jarosławskiej okręgówce i w sobotnie przedpołudnie rozbili Roztocze. Czuwaj pewnie pokonał Sanoczankę.

Nadal bez wygranej w tym sezonie pozostaje MKS Radymno, który w niedzielne popołudnie przegrał na wyjeździe z Łękiem Ostrów. Podopieczni Mariusza Błaszczyka na prowadzenie wyszli już w 1. minucie meczu, a do siatki trafił Damian Prawecki. Goście do wyrównania doprowadzili dwanaście minut później, gdy po tym czasie na listę strzelców wpisał się Oskar Hamacher. Miejscowi odpowiedzieli dwiema szybkimi bramkami, które padły po uderzeniach Mateusz Oronowicz oraz 17-letniego wychowanka JKS-u 1909 Jarosław. Radymnianie kontaktowego zdobyli w 77. minucie po bramce Oskara Hamachera. Ostatnie słowo, a właściwie dwa, należały Łęku, który w końcówce zdobył dwa gole po uderzeniach Dawida Praweckiego i Mariusza Błaszczyka.

Granica Stubno minimalnie uległa Zorzy Zarzecze, a jedynego gola zdobył Radosław Stecko w 58. minucie spotkania.

LKS Skołoszów skołoszów pokonał Motor Grochowce 3-1. Dublet dla ekipy Marcina Laski ustrzelił Wojciech Pilawa. Goście odpowiedzieli 78. minucie, a kontaktowego gola zdobył Mateusz Kurylak. Ostatnie słowo należało jednak do drużyny ze Skołoszowa, bowiem sześć minut później wynik meczu ustalił Jarosław Chmielowski.

Sanoczanka Święte nie będzie miło wspominać meczu z Czuwajem Przemyśl, który wbił jej cztery gole. Wynik spotkania w 6. minucie otworzył Kamil Folwarski, a w 29. minucie podwyższył go Marcin Gierczak. Po zmianie stron Harcerzyki dołożyły jeszcze dwa gole, a na listę strzelców wpisali się Mateusz Świst oraz Dawid Hamryszczak.

Orzeł Przeworsk rozbił Roztocze Narol, a cztery gole gole dla spadkowicza z czwartej ligi zdobył Hubert Bednarz. Ponadto dwukrotnie do siatki trafiał Jacek Flis, a po bramce dołożyli Piotr Boratyn i Maciej Lech. Gości stać było jedynie na honorowe trafienie Marcina Vogelgezanga w 40. minucie.

1-0 Piotr Boratyn (13)
2-0 Maciej Lech (18)
3-0 Hubert Bednarz (25)
3-1 Marcin Vogelgezang (40)
4-1 Hubert Bednarz (45)
5-1 Jacek Flis (51)
6-1 Hubert Bednarz (55)
7-1 Hubert Bednarz (68)