http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-02-07 10:02:58

Sienicki i Sedlaczek w Karpatach Krosno

W ubiegły piątek i sobotę działacze krośnieńskich Karpat sfinalizowali kolejne transfery w przerwie zimowej. Nowymi piłkarzami "biało - niebieskim" zostali oficjalnie Paweł Sedlaczek i Sławomir Sienicki.
 
20-letni Sedlaczek występuje na pozycji bocznego pomocnika. W poprzedniej rundzie reprezentował barwy IV-ligowej Polonii Przemyśl, której jest wychowankiem, a wypożyczony do tego klubu został ze Stali Mielec. W Przemyślu bardzo chcieli zatrzymać Sedlaczka, klub był skłonny wykupić karte zawodnika ze Stali Mielec i podnieść mu wysokość uposażenia, jednak piłkarzowi zależało na rozwoju i grze w wyższej niż IV lidze.
 
Nowym piłkarzem krośnieńskich Karpat został także Sławomir Sienicki. 23-letni napastnik w minionej rundzie grał w Strzelcu Frysztak, dla którego w 15 meczach zdobył aż 17 bramek. Sienicki od początku przygotowań trenował z Karpatami strzelając gole w sparingu wewnętrznym i meczu z Cracovią (ME).
 
Wcześniej drużyne Karpat wzmocnił obrońca Marcin Łukaczyński z Partyzanta Targowiska oraz Kamil Prach i Jacek Koncewicz z drużyny juniorów.
 
W kręgu zainteresowań IV-ligowców pozostają Hansen Kumah-Doe (Bieszczady Ustrzyki Dolne), Paweł Mroczka (Stal Rzeszów) oraz Robert Drąg (Kolejarz Stróże).
 
źródło: karpatykrosno.net

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem