2019-09-15 14:04:53

Stal II Stalowa Wola podzieliła się punktami z JKS-em 1909 Jarosław

Rezerwy Stalówki ostatecznie zremisowały z JKS-em (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Pawła Załogi mimo dwubramkowej straty ostatecznie ugrali punkt w Stalowej Woli. Stalówka znowu nie zachowała koncentracji.

Piłkarze Stali II Stalowa Wola od początku spotkania byli stroną dominującą i szukali premierowego trafienia. Z czasem jednak mecz zaczął toczyć się głównie w środku pola, kibice zgromadzeni na stadionie w Rozwadowie oglądali niezbyt ciekawe starcie.

Sytuacja odwróciła się w 41. minucie i jeden z piłkarzy Stalówki był faulowany przed polem karnym i sędzia odgwizdał przewinienie. Do stałego fragmentu podszedł Rafał Michalik i pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera JKS-u 1909 Jarosław.

Po zmianie stron podopieczni Piotra Piechniaka dostali skrzydeł i nadal dominowali na boisku. W 57. minucie zielono-czarni prowadzili już 2-0, a na listę strzelców wpisał się Kacper Śpiewak. Miejscowi poczuli się bardzo pewnie i oddali inicjatywę ekipie JKS-u.

To się na Stalówce zemściło, bowiem zawodnicy Pawła Załogi w 81. minucie zdobyli kontaktową bramkę. Cztery minuty później był już remis, a do siatki trafił Sebastian Pawlak, który ustalił wynik spotkania.

1-0 Rafał Michalik (41)
2-0 Kacper Śpiewak (57)
2-1 Oliwier Plich (81)
2-2 Sebastian Pawlak (85)