2019-09-14 20:09:03

Beniaminek za mocny dla Sokoła Kolbuszowa Dolna ! Partyzant MAL-BUD1 Targowiska z kolejnym zwycięstwem

Foto Michał Rysz
Piłkarze Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska nie zwalniają tempa i dzięki wyjazdowemu zwycięstwu 2-1 z Sokołem Kolbuszowa Dolna, są tuż za podium ligowych rozgrywek.

Podopieczni Wojciecha Koguta, z meczu na mecz okazują że mają o wiele większe możliwości, niż prognozowana przed sezonem walka o zachowanie ligowego bytu.

Wynik spotkania na 2 minuty przed przerwą otworzył Kamil Chmielowski dając prowadzenie drużynie gości.

Na 15 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Dawid Kaszuba skapitulował po raz drugi a na listę strzelców wpisał się Robert Kozubal.

W 89 minucie kontaktową i jak się później okazało jedyną tego dnia bramkę na korzyść Sokoła Kolbuszowa Dolna zdobył Bartłomiej Karkut.

Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska

0-1 Kamil Chmielowski (43)
0-2 Robert Kozubal (75)
1-2 Bartłomiej Karkut (89)
Sokół Kolbuszowa Dolna: Kaszuba - Karkut, Wójcik, Aab, Miśko, Ilnytskyi, Gorzelany, Giermata, Serwon, Sroka, Prokop

Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Półkoszek - Pelczar, Wilk, Stanisz, Kozubal, Dobrzański, Kasperkowicz, Macnar, Chmielowski, Szubrycht, Borowczyk