2019-09-14 20:54:05

Zabójcze pięć minut Izolatora Boguchwała. Wygrana z Piastem Tuczempy

(fot.archiwalna)
Izolator Boguchwała pokonał w wyjazdowym meczu ósmej kolejki IV ligi podkarpackiej Piasta Tuczempy 1-3. Bramki decydujące o ostatecznym zwycięstwie "Izolacji" padły w drugiej połowie spotkania.

Rezultat otworzył w 19. minucie Michał Bogacz po podaniu Dominika Pikiela. Piast Tuczempy wyrównał rezultat meczu po dwunastu minutach - z rzutu karnego na 1-1 trafił Jakub Kloc. Więcej goli w pierwszej połowie już nie padło, a obie ekipy schodziły na przerwę przy wyniku remisowym.

W drugiej części gry Izolator Boguchwała zdobył dwie bramki dające tej drużynie zwycięstwo. Po godzinie meczu na 1-2 trafił Eryk Ciemierkiewicz, a pięć minut później wynik na 1-3 ustalił Kacper Rączka. Tym samym goście mogli dopisać komplet punktów do swojego dorobku.

Piast Tuczempy, mając na koncie 11 punktów, zajmuje 11 miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej. Izolator Boguchwała z oczkiem więcej plasuje się na 8 pozycji.

0-1  Michał Bogacz 19'
1-1 Jakub Kloc (rzut karny) 32'
1-2 Eryk Ciemierkiewicz 62'
1-3 -Kacper Rączka 68'

Izolator Boguchwała: Szularz - Rączka, Pikiel, Daniel, Penar, Ciemierkiewicz, Worosz, Lelek, Wiącek, Bogacz, Gajdek

Piast Tuczempy: Strawa - Wota, Sobol, Demski, Kloc, Czub, Buczkowski, Benc, Wielgosz, Noga, Wiącek