http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-01-25 15:47:54

Przemysław Stąporski w Sokole Nisko

Napastnik Przemysław Stąporski (Limblach Zaczernie) będzie w nadchodzącej rundzie zawodnikiem czwartoligowego Sokoła Nisko.
 
26-letni napastnik Przemysław Stąporski dogadał się z Sokołem Nisko i właśnie w tym klubie będzie występował w rundzie wiosennej.
 
Wychowanek Siarki Tarnobrzeg przez ostatnio rok występował w trzecioligowym Limblachu Zaczernie - w tym czasie rozegrał 17 spotkań, ale formy strzeleckiej nie odnalazł i nie strzelił ani jednego gola.
 
Trener Sokoła Nisko Artur Chyła do drużyny chce sprowadzić także bramkarza Artura Kielarskiego (wychowanek Stali Stalowa Wola; ostatnio Strażak Przyszów), obrońcę Grzegorz Słowika (Kantor Turbia) oraz pomocnika Jakuba Koczota (Czarni Połaniec).
 
Szkoleniowiec Sokoła do gry w IV lidze namawia również Marka Kusiaka. Były zawodnik "Stalówki", który obecnie zajmuje się pracą z defensorami tego klubu, mógłby pogodzić pracę z występami w Sokole.
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem