2019-08-29 10:55:00

KS Wiązownica wygrała ze Stalą II Stalowa Wola

KS Wiązownica pokonała Stal II Stalowa Wola. (fot. KS Wiązownica)
KS Wiązownica wygrała ze Stalą II Stalowa Wola. Piłkarze Walerija Sokolenki ograli rezerwy drugoligowca 3-2.

Stal II Stalowa Wola przystąpiła do meczu z KS Wiązownica wzmocniona kilkoma graczami z pierwszej drużyny. Goście już po dziewiętnastu minutach gry prowadzili 1-0. Bramkę dającą prowadzenie Stali zdobył Patryk Kuchyt.

Na przerwę obie ekipy schodziły jednak z remisem. Gola wyrównującego strzelił Karol Karólak osiem minut przed zmianą stron.

W drugiej części gry ponownie przyjezdni wyszli na prowadzenie. W 56. minucie rzut karny na bramkę zamienił Szymon Jarosz. Wcześniej arbiter środowego spotkania nie uznał bramki Kacpara Ropa, bowiem dopatrzył się zagrania ręką. W myśl zasady "co się odwlecze, to nie uciecze" napastnik KS Wiązownica zdobył gola, który tym razem został uznany i w 67. minucie był remis.

Od tamtej pory gospodarze wzięli się ostro do pracy i co chwilę nękali piłkarzy prowadzonych przez Artura Lebiodę. Aż w końcu pięć minut przed końcem meczu zwycięską bramkę zdobył Karol Karólak.

0-1 Patryk Kuchyt (19)
1-1 Karol Karólak (37)
1-2 Szymon Jarosz (56-rzut karny)
2-2 Kacper Rop (67)
3-2 Karol Karólak (85)

KS Wiązownica:
Słysz – Szafar, Fedor, Sokolenko, R. Gil – Gliniak, Rop (90. Telega), Lorenc, Karólak (88. Bałanda), A. Gil – Róg (74. Buć)

Stal II Stalowa Wola:
Siudak – Stępniewski, Jarosz, Marut, Kuchyt – Mistrzyk (46. Czerepak), Stelmach, Szifer, Zjawiński (46. Myszak), Ciepiela – Piotrowski

Wyniki meczów 5. kolejki:

do anonim 2019-08-29 11:22:57

Tak napisać nie mogą bo Kania nie ma żadnych papierów trenerskich. Ot nauczyciel wuefu w budowlance. Zabawa trwa dalej.

Do anonim 2019-08-29 14:31:14

Co Ty gadasz człowieku. R.Kania posiada licencje trenerską. Pracuje w klubie już ponad 2 lata. Pojechał w zastępstwie na drugi zespol i jako trener II może prowadzić taki zespol warunkowo.

Lepiej stawiać na młodych niż leśne dziadki

Wychowanek 2019-08-29 14:55:37

Od pana Rafala się odczep bo to spoko gość i szatnia jest za nim porządniejszego kto by pracował po godzinach nie ma .Zadziwiające jest to jak podli są ludzie w Stalowej Woli kopiący dołki pod klubem co was to interesuje że tak powiem ? takich kibiców nie chce nikt

anonim 2019-08-29 15:07:12

Kania nie ma licencji. NIe jest też pracownikiem budowlanki. Ot, przyd****as Wtorka i Lebiody.

Stalówka 2019-08-29 15:10:15

W zastępstwie może pojechać tylko w dwóch przypadkach. Gdy trener jest zawieszony przez PZPN za jakieś przewinienie, lub gdy ma zaświadczenie lekarskie mówiące o tym, że trener z odpowiednimi uprawnieniami w tym momencie jest chory.

Zgaś ten głupi temat 2019-08-29 15:31:02

Ma licencje. Wystarczy wpisać na łączy nas piłka - jest jej nawet numer - pozdrawiam parówki kipiące pod klubem

Stalówka 2019-08-29 15:31:44

Żeby była jasność, Kania ma UEFA B. To jest licencja niewystarczająca do prowadzenia 4 ligi. Jeszcze lepszy numer jest z tym Bobrem. On nie ma już absolutnie żadnych papierów. Zatrudnili na asystenta drużyny grającej w lidze centralnej, gościa który nie ma żadnych uprawnień. W ponoć zawodowym klubie zatrudniają totalnego amatora. Może się ktoś obruszać na moje słowa, że jeszcze nic nie zrobili, a się czepiam. Ale później jest płacz i zgrzytanie zębów, że są takie wyniki, a nie inne. A jakie mają być jak tu wszystko zalatuje amatorką i dziadostwem?

~anonim 2019-08-29 15:44:46

Asystent nie musi mieć licencji wystarczy że będzie miał ją Szydełko co do Kani może na warunkowej wojewódzki związek się zgodził więc w czym problem ? jak będą chcieli to mogą nawet Adamusa wpisać i po kłopocie nikt nie robi z tym problemów czyli może proste i logiczne

do anonim 2019-08-29 16:06:17

Można sobie wpisać choćby adamusa, ale ten musi być na ławie. Inaczej sędzia wpisze w protokół ten fakt. I wtedy będą kłopoty. Jakby było tak jak mówisz to kluby by "wynajmowały" tylko licencje trenerów a na ławie siedział by ktokolwiek. Z resztą daleko szukać. Palik. Służył licencją, ale na meczach był, a jak na jakiś nie mógł pojechać to przedstawiał zaświadczenie. Akurat w jego przypadku to nie było trudne, ponieważ to bardzo schorowany człowiek.

G 2019-08-29 16:30:06

Może warunkowo prowadzić rezerwy bo na to wyraził zgodę PZPN.

Tak samo to działa jak Fabianowski był trenerem po Łetosze i jakiś czas można tak funkcjonować.

Co jak co ale czepiać się już tego człowieka to czysta zawiść.
W ogole czepiać sie trenera rezerw to zawiść tym bardziej, że to chłopcy ktorzy trenują w innych grupach i pierwszym zespole a sam trener jedynie moze pomoc podczas meczu. Wstyd czytać te głupoty

Zawodnik 2019-08-29 16:46:21

Dokładnie niektórzy to są tak zawistni i boli ich klub i wsparcie miasta że z nienawiści są w stanie sobie oczy wydłubać po prostu nie przychodźcie na hutnicza bo klub potrzebuje prawdziwych kibiców którzy będą z nami na dobre i na zle nie piknikowcow mam nadzieję że weźmiecie to sobie do serca bo z takim nastawieniem nie macie czego szukać na Hutniczej

~anonim 2019-08-29 16:54:22

Jak chcecie się czepiać idźcie kibicować Sanowi Rozwadów bo takimi zachowaniami pokazujecie że kibicami nie jesteście a napewno nie jesteście godni nazywać się kibicami Stali Stalowa Wola

Cześć 2019-08-29 17:18:31

Jak takie gwiazdy jak Zjawinski i Ciepiela nic nieugrywaja to co oni robią w 2 lidze śmiech na sali to tak naprawdę swoich ZE ,3 MOŻNA WZIĄŚĆ i będzie to samo zenada

~anonim 2019-08-29 17:25:13

Ta dwójkę z Legii nie ścigał Szydełko tylko ktoś inny mimo to uważam że Zjawinski jest coś wart strzelił jedna z 3 bramek w tym sezonie zobaczymy Szydełko jak bierze kogos to jest on sprawdzony

~anonim 2019-08-29 18:56:22

Żaden papier nie jest wyznacznikiem wiedzy i umiejętności nawet w ruchu drogowym poszli po rozum do głowy i nie trzeba mieć kategori A żeby jeździć motorem do 125cm3 ale przecież co to za różnica czy jeździsz 125cm3 (z uprawnieniami) czy 600cm3 (bez uprawnień A) zasada prowadzenia motoru jest taka sama tylko ktoś sobie tak to wymyślił by jak najwięcej pieniędzy z nas ściągać to samo jest w związkach leśne dziady za coś muszą żyć żerując na innych