2019-08-26 11:22:42

Klasa O Stalowa Wola: Kolejny pokaz siły Transdźwigu Stale, Sokół Nisko pewnie pokonał ŁKS Łowisko [Podsumowanie 4. kolejki]

Sokół Nisko (zielono-czerwone stroje) pewnie ograli beniaminka (fot. Radosław Kuśmierz)
Beniaminek ze Stalów po raz kolejny pokazał moc i rozgromił swojego rywala. Spadkowicze z czawartej ligi radzili sobie ze zmiennym skutkiem w minionej kolejce.

Sokół Sokolniki bezbramkowo zremisował z Sokołem Kamień.

ŁKS Łowisko przegrał z Sokołem Nisko. Spadkowicz z czwartej ligi po pięciu minutach prowadził już 0-2 po bramakch Damiana Judy i Kacpra Urbana. Ten drugi jeszcze raz trafił do siatki, a miało to miejsce w 48. minucie.

Drugi garnitur Siarki Tarnobrzeg pokonał Stal Gorzyce, a dublet ustrzelił Michał Fornek.

Pogoń Leżajsk skromnie pokonała LZS Ździary, a jedyny gol w 87. minucie padł za sprawą Roberta Leji.

Po raz kolejny siłę pokazał Transdźwig Stale w meczu wyjazdowym ze Słowianinem Grębów. Goście do przerwy prowadzili 0-2, a na listę strzelców wpisali sie Mirosław Kabata oraz Przemysław Stąporski. Po zmianie stron goście dołożyli jeszcze dwa gole, a do siatki trafili Marcin Szeser oraz Sebastian Szlęk.
0-1 Mirosław Kabata (13)
0-2 Przemysław Stąporski (27)
0-3 Marcin Szeser (57)
0-4 Sebastian Szlęk (77)