2019-08-24 19:08:55

Ekoball Stal Sanok górą w derbowym boju z Karpatami Krosno

Podobne tematy Karpaty Krosno Ekoball Sanok
Fot Kwolek Konrad
Wynikiem 1-3 Zakończyło się spotkanie w którym na przeciw siebie stanęły drużyny Karpat Krosno i Ekoballu Stali Sanok. Żadna z ekip nie zachwyciła grą, jednak to podopieczni Mateusza Ostrowskiego pewniej punktowali błędy rywali.

Pierwszą bramkę na minutę przed przerwą strzelił Bartłomiej Wojtasik dopadając do bezpańskiej piłki będącej efektem nieporozumienia w szeregach Ekoballu.

Wyrównujące trafienie w 64 minucie spotkania było efektem sporego zamieszania pod bramką Karpat Krosno, w którym przytomnie zachował się Bartosz Sieradzki pozostawiając w pokonanym polu Mateusza Krawczyka.

Zaledwie dwie minuty później sanoczanie mogli cieszyć się z prowadzenia. Po strzale w długi róg, z lewej strony pola karnego podwyższył Jakub Ząbkiewicz.

Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry przewinienia w polu karnym dopuścił się Szymon Śliwiński, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Karol Adamiak.

Karpaty Krosno 1-3 Ekoball Stal Sanok

1-0 Bartłomiej Wojtasik
1-1 Bartosz Sieradzki
1-2 Jakub Ząbkiewicz
1-3 Karol Adamiak

Karpaty Krosno: Krawczyk - Wilk, Król, Kowalski, Knap, Czelny, Wojtasik, Gierlasiński, Śliwiński, Sikorski, Dusiło
rezerwa: Żytniak, Blezień, Kasperkowicz, Pelczar, Dziadosz, Fundakowski

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Ząbkiewicz, Adamiak Kar, Sobolak, Zajdel, Sieradzki, Lorenc, Baran, Lusiusz, Jaklik, Tabisz