2019-08-19 13:37:41

Klasa O Jarosław: Orzeł Przeworsk bezlitosny dla Sanoczanki Święte [Podsumowanie 2. kolejki]

Orzeł rozgromił Sanoczankę (fot. archiwum)
Spadkowicz z czartej ligi potwierdził że będzie bezlitosny dla rywali w tym sezonie. MKS Radymno wysoko przegrało z beniaminkiem z Zarzecza. Czuwaj przegrał w Skołoszowie.

Granica Stubno minimalnie uległa Pogoni-Sokołowi Lubaczów, a jedynego gola w doliczonym czasie gry zdobył Damian Cisek.

LKS Skołoszów pokonał Czuwaj Przemyśl, a do przerwy prowadził już 2-0 po bramkach Jarosława Chmielowskiego i Wojciecha Pilawy. Po przerwie obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce.

Zorza Zarzecze w meczu wyjazdowym rozgromiła MKS Radymno, a cztery gole zdobył Wojciech Majkutowski. Ponadto dwukrotnie golkipera gospodarzy pokonał Kacper Młodnicki, a jednego gola dołożył Piotr Kurecki, który rozpoczął strzelanie. Miejscowi odpowiedzieli jednym trafieniem Macieja Łamasza.

Orzeł Przeworsk rozgromił wicemistrza z zeszłego sezonu aż 4-0. Strzelanie w 41. minucie rozpoczął Dawid Czyrny. Po zmianie stron bramkarza Sanoczanki Święte pokonywali także Jacek Flis, Maciej Lech i Marek Gwóźdź.

1-0 Dawid Czyrny (41)
2-0 Jacek Flis (50)
3-0 Maciej Lech (80)
4-0 Marek Gwóźdź (90)

Orzeł Przeworsk: Adrian Przewrocki – Mateusz Kowal, Radosław Salwach, Maciej Słoma, Piotr Misiąg – Dawid Pigan (71. Paweł Gurak), Maciej Lech, Marek Gwóźdź, Jacek Flis – Dawid Czyrny (58. Hubert Bednarz), Piotr Boratyn (76. Kacper Najsarek)