2019-08-17 18:08:07

Izolator Boguchwała nie przestaje zaskakiwać! Pokonali faworyzowany Wisłok Wiśniowa

Izolator Boguchwała, ekipa którą wielu przed rozpoczęciem sezonu wskazywało na pewniaka do degradacji, pokonała w wyjazdowym spotkaniu drużynę Wisłoka Wiśniowa. Mecz zakończył się wynikiem 2-3 i do samego końca trzymał w ogromnym napięciu publikę zgromadzoną tego dnia na stadionie w Wiśniowej.

Drużyna na której czele od przeszło 14 lat stoi Eugeniusz Niemiec, z pewnością nie tak wyobrażała sobie start obecnych rozgrywek. 2 punkty po 3 kolejkach, to wynik który nie może napawać optymizmem, sympatyków czwartej ekipy poprzednich rozgrywek.

Wynik spotkania otworzył w 9 minucie kapitan "Izolacji" Michał Bogacz. Na odpowiedz miejscowych przyszło czekać 13 minut, kiedy to Maksymilian Maik pozostawił w pokonanym polu strzegącego bramki ekipy z Boguchwały Michała Szularza. Do gwizdka Jakuba Koznera kończącego pierwszą część tego piłkarskiego widowiska, wynik nie uległ zmianie.

Druga część meczu była istnym pokazem kwintesencji piłki nożej. Dwie bramki Marcina Deca w 50 i 66 minucie rozgrzały do czerwoności podpiecznych Krzysztofa Koraba, którzy za wszelką cenę dązyli do wyrównania, marnując kolejne dogodne okazje. Dopiero na 2 minuty przed zakończeniem spotkania, rzut karny z pełnym spokojem i wyrachowaniem na bramkę zamienił Jakub Krok, który od początku sezonu pozostaje jedną z najjaśniejszych postaci w kadrze drużyny z Wiśniowej. Mimo naporów miejscowych wynik nie uległ zmianie.

Drużyna z Boguchwały wygrywa drugi mecz z rzędu, a po 3 seriach gier może pochwalić się dorobkiem 6 punktów.

Wisłok Wiśniowa 2 - 3 Izolator Boguchwała

0-1 Michał Bogacz (9)
1-1 Maksymilian Maik (22)
1-2 Marcin Dec (50)
1-3 Marcin Dec (66)
2-3 Jakub Krok (88)

Izolator Boguchwała: Szularz - Rączka H, Wilk, Rączka K, Daniel, Dobrzański, Ciemierkiewicz, Wiącek, Bogacz, Dec, Gajdek

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Stanek, Wójcik, Rutyna, Kuta, Maik, Nowak, Zięba, Szymański, Guzek, Krok