2012-01-21 18:11:54

Piotr Marek trenuje ze Stalą Rzeszów

Z zespołem drugoligowej Stali Rzeszów trenuje 23-letni pomocnik Piotr Marek.
 
Piotr Marek jest wychowankiem Stali Mielec, w ktorej spędził całą swoją dotychczasową karierę. Treningi w Rzeszowie wznowił po pobycie za granicą.
 
Wkrótce do rzeszowskiej drużyny dołączą trzej kolejni gracze. Wśród nich będzie obrońca Przemysław Królak (ostatnio Lubuszanin Trzcianka).
 
W zajęciach prowadznych przez drugiego trenera Jacka Husa biorą udział zawodnicy, którzy powrócili do Stali po okresie wypożyczenia. Są to: bramkarz Miłosz Lewandowski (Orzeł Przeworsk), Mateusz Bilański (KS Zaczernie), Mateusz Jędryas i Karol Cieślik (obaj Unia Nowa Sarzyna).
 
Prócz wspomnianego Lewandowskiego o miejsce w bramce Stali z Tomaszem Wietechą powalczy były reprezentant Polski Maciej Nalepa (ostatnio Limblach Zaczernie).
 
Do pierwszego zespołu dołączyli młodzi zdolni piłkarze ze szkółki piłkarskiej Stali Rzeszów - pomocnicy Kamil Kozak i Kacper Drelich. Obydwaj urodzeni w 1993 roku.
 
źródło: pilka.stal.rzeszow.pl
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem