2019-08-16 15:01:15

Klasa O Dębica: Czarnovia Czarna pokonała Victorię Czermin [Podsumowanie 2. kolejki]

Czarnovia Czarna ograła Victorię Czermin (fot. czarnovia.net)
Wicemistrz poprzedniego sezonu niespodziewanie przegrał w Czarnej. Wróciły złe demony Korony Majdan Królewski. Lechia Sędziszów odkupiła winy.

Chemik Pustków przegrał z Lechią Sędziszów Małopolski, która odkupiła winy za porażkę w pierwszej kolejce. Goście na prowadzenie wyszli w 13. minucie za sprawą Damiana Roga. Chwilę przed przerwą był remis, a do siatki trafił Norbert Nędza. Szybko zmianie stron prowadzenie wróciło do Lechii, a gola Kamil Potwora. W 61. minucie było już 1-3, a na listę strzelców wpisał się Mateusz Smoliński. Trzynaście minut później czwartą bramkę dla przyjezdnych zdobył Bartłomiej Posłuszny. Rozmiary porażki w 82. minucie zmniejszył Łukasz Kucharski. Rezultat spotkania ustalił w 90. minucie Amadeusz Czułno.

Victoria Ocieka pewnie pokonała LKS Wiewiórka po bramkach Michała Napory, Wojciecha Tułeckiego i Mateusza Gawrona.

Wróciły złe demony Korony Majdan Królewski, która wysoko przegrała u siebie z beniaminkiem, Piłkarskimi Nadziejami Mielec aż 0-5. Dublet w pierwszej połowie ustrzelił Patryk Peret. Po zmianie stron dwukrotnie bramkarza gospodarzy pokonał Grzegorz Węglarz, a wynik ustalił Marcin Cisło w 77. minucie.

Czarnovia Czarna pokonała Victorię Czermin. Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 2. minucie, a do siatki trafił Kamil Kubisztal. Kolejne bramki padły dopiero w samej końcówce i w 86. minucie prowadzenie podwyższył Bartłomiej Miazga. Trzy minuty później kontaktową bramke zdobył Kamil Kłos i ustalił wynik meczu.

1-0 Kamil Kubisztal (2)
2-0 Bartłomiej Miazga (86)
2-1 Kamil Kłos (89)