2019-08-15 20:02:03

Legion Pilzno wygrał z Polonią Przemyśl

(fot. Legion Pilzno)
Legion Pilzno przed własną publicznością wygrał 3-1 z Polonią Przemyśl. Gracze z Przemyśla nie na początku drugiej połowy nie wykorzystali rzutu karnego.

Pod koniec pierwszego kwadransa gry gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Damian Wolański.

Gdy wydawało się, że zawodnicy Polonii zejdą do szatni przegrywając, do wyrównania doprowadził Paweł Sedlaczek.

W drugiej połowie strzelali już tylko gracze Legionu. Dublet skompletował Damian Wolański, a wynik na 3-1 ustalił w 78. minucie wprowadzony z ławki rezerwowych Kamil Żuchowicz.

1-0 Damian Wolański (15)

1-1 Paweł Sedlaczek (43)

2-1 Damian Wolański (73)

3-1 Kamil Żuchowicz (78)