2019-08-15 19:00:58

Rezerwy Stalówki ograły Start Pruchnik

Rezerwy Stalówki ograły beniaminka z Pruchnika (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Artura Lebiody w niedziele zapłacili frycowe, a dziś pokonali innego beniaminka, Start Pruchnik. Goście nie wykorzystali rzutu karnego.

Mecz Stali II Stalowa Wola ze Startem Pruchnik początko był dość wyrównanym widowiskiem, jednak to podopieczni Artura Lebiody starali się dominować na boisku. Gospodarze na prowadzenie wyszli rzutem na taśmę przed przerwą, a do siatki trafił Karol Dziopak.

Szybko po zmianie stron było już 2-0, a golkipera gości pokonał Patryk Marut. Beniaminek z Pruchnika w 65. minucie miał rzut karny, jednak intencje Dawida Bochnaka wyczuł Krystian Kalinowski i wynik nie uległ zmianie.

180 sekud później Start zdobył gola kontaktowego, a na listę strzelców wpisał się ten który chwile wcześniej zmarnował karnego. Na boisku w Rozwadowie zrobiło się nerwowo, jednak w 77. minucie Bartłomiej Ciepiela podwyższył prowadzenie i ustalił rezultat spotkania.

1-0 Karol Dziopak (45)
2-0 Patryk Marut (51)
2-1 Dawid Bochnak (68)
3-1 Bartłomiej Ciepiela (77)

Stal II Stalowa Wola: Kalinowski - Buczek, Szifert, Stępniowski, Lebioda (68. Czerepak) - Michalik, Jopek (46. Ciepiela), Dziopak, Marut - Kuchyt (72. Filip Moskal), Piotrowski (60. Tłuczek).