2012-01-21 17:17:16

sparing: Izolator Boguchwała - Lechia Sędziszów 4-1

Piłkarze Izolatora Boguchwała wygrali w pierwszym tegorocznym sparingu z piątoligową Lechią Sędziszów Małopolski 4-1.

Trzecioligowy Izolator Boguchwała nie miał większych problemów z ograniem Lechii Sędziszów Małopolski.

Bramki dla ekipy z Boguchwały strzelali Jacek Tyburczy (2), Maciej Rusin oraz testowany napastnik. Piłkarze Lechii honorowego gola zdobyli dopiero po przerwie - do własnej siatki trafił Patryk Wiącek.

Już w 10. minucie kontuzji doznał Tyburczy, który musiał opuścić boisko. Jego miejsce zajął zawodnik testowany (napastnik), który później wpisał się na listę strzelców.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LECHIA SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI 4-1 (4-0)
Bramki: Tyburczy 2, Rusin, zawodnik testowany - Wiącek (samobój)

źródło: zksizolator.eu / Lechia Sędziszów Młp.