2019-08-10 19:08:58

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała Hutnika Kraków

(fot. archiwum)
Wólczanka Wólka Pełkińska w inauguracyjnym meczu III ligi gr.IV pokonała w wyjazdowym spotkaniu Hutnika Kraków 2-1.

Drużynę Wólczanki Wólka Pełkińska na prowadzenie wyprowadził w 23. minucie Dawid Olejarka, który wykorzystał sytuację sam na sam.

Chwilę później wynik podwyżyszył Volodymyr Khorolskyi, wykorzystując dośrodkowanie Mateusza Kocura.

W 82. minucie kontaktową bramkę dla Hutnika Kraków zdobył Mateusz Gamrot. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Wólczanka w kapitalny sposób rozpoczęła sezon zgarniając 3 punkty z bardzo trudnego terenu.

0-1 Dawid Olejarka (23)

0-2 Volodymyr Khorolskyi (24)

1-2 Mateusz Gamrot (82)