2019-08-04 11:14:45

Start Pruchnik uległ Stali Łańcut

Start Pruchnik przegrał ze Stalą Łańcut (fot. archiwum)
Czawrtoligowiec w ostatnim sparingu przed ligą przegrał z drużyną reprezentującą rzeszowską okręgówkę. Beniaminek sezon rozpocznie w sobotę, meczem z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Start Pruchnik przegrał w ostatnim sparingu przed ligą z beniaminkiem rzeszowskiej okręgówki. Mistrz jarosławskiej okręgówki już w sobotę o godzinie 14 rozpocznie zmagania w czwartej lidze, a jego przeciwnikiem będzie Sokół Kolbuszowa Dolna, który bardzo ciekawie się wzmocnił w przerwie letniej.

Piłkarze Przemysława Łaska do przerwy wygrywali ze Stalą Łańcut 2-1, a na listę strzelców wpisali się Roman Znamieńczyków i Patryk Parawa. Gola dla łańcucian zdobył Kamil Drob.

Po zmianie stron beniaminek rzeszowskiej okręgówki zdobył dwa gole, autorstwa Patryka Nowaka i Jakuba Magrysia.