2019-07-17 20:55:11

Partyzant Targowiska przegrał z Przełomem Besko

Beniaminek uległ spadkowiczowi (fot. archiwum)
Czwartoligowiec w trzecim letnim sparingu minimalnie uległ spadkowiczowi z tej klasy rozgrywkowej. Beniaminek honorową bramkę zdobył przed przerwą.

Partyzant Targowiska źle wszedł w sparing z Przełomem Besko, bowiem już w 10. minucie przegrywał 1-0, po strzale Krystiana Frączka

Na kolejną bramkę kibice zgromadzeni w Besku musieli czekać do 37. minuty, bowiem na 2-0 podwyższył Piotr Deptuch.

Beniaminek czwartej ligi jednak nie poddawał się i 180 sekund później zdobył kontaktową bramkę, a pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Marcin Borowczyk, który ustalił wynik meczu.

Przełom Besko - Partyzant Targowiska 2-1 (2-1)

1-0 Krystian Frączek (10)
2-0 Piotr Deptuch (37)
2-1 Marcin Borowczyk (40)

Partyzant Targowiska: Półkoszek - Sieniawski, Chmielowski, Groborz, Penar ‐ Stanisz, Dobrzański ‐ Kasperkowicz, Borowczyk, Kubal - Kozubal