2019-07-09 15:38:18

PGE zostaje ze Stalą Mielec

PGE podpisało ze Stalą Mielec nową umowę (fot. PGE Stal Mielec)
Główny partner mielczan zostaje przy Solskiego. Sponsor tytularny Stali podpisał z klubem nową umowę, a jego nazwa i logo będą kojarzone z biało-niebieskimi przez najbliższy rok.
 
Polska Grupa Energetyczna pozostanie sponsorem tytularnym klubu z ulicy Solskiego 1, a jego nazwa nadal będzie brzmieć PGE Stal Mielec. Współpraca trwa od 2016 roku.
 
Mielczanie w sezonie 2019/20 będą rywalizować na poziomie Fortuna 1 ligi, a logo PGE będzie eksponowane na koszulkach Stali oraz bandach reklamowych na stadionie w Mielcu.
 
Prezes zarządu PGE, Henryk Baranowski jest bardzo zadowolony ze współpracy z pierwszoligowcem, o czym wspomina na stronie klubu.
 
Niezmiernie cieszy mnie fakt kontynuowania współpracy z PGE FKS Stal Mielec i liczymy, że dzięki wsparciu PGE drużyna awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej. Umowa z FKS Stalą Mielec to kolejny krok do zrealizowania naszego głównego celu działań marketingowych, jakim jest zbudowanie takiego poziomu świadomości i rozpoznawalności marki PGE, by każdy Polak chciał być jej klientem. Ponadto, w ten sposób możemy także wspierać lokalną społeczność, z którą jesteśmy związani między innymi dzięki temu, że to właśnie na Podkarpaciu mieści się siedziba naszej spółki PGE Obrót, obsługującej ponad 5 mln klientów.
 
Prezes PGE Stali Mielec, Jacek Orłowski także nie kryje radości z podpisania nowej umowy.
 
To wielki dzień dla klubu, ponieważ tak uznany partner, jakim jest PGE Polska Grupa Energetyczna, będąca jednym z liderów polskiej gospodarki, po raz kolejny związał się z naszym klubem. Jestem przekonany, że podpisany właśnie kontrakt otworzy przed klubem nowe możliwości i nadchodzący sezon drużyna zakończy awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej, co usatysfakcjonuje zarówno klub, kibiców, jak i naszego sponsora. Wierzę, że wsparcie, które niesie za sobą ten kontrakt, pozwoli urzeczywistnić w 80-lecie istnienia hasło przyświecające klubowi, które brzmi „razem w drodze po dawny blask.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

MZKD 2019-07-09 15:54:34 1 1

A i tak awansu nie będzie

Fan Mielec 2019-07-09 21:24:14 0 0

No fakt,nie będzie...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem