http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2012-01-09 19:41:06

Nowi zawodnicy na pierwszym treningu "Stalówki"

Stal Stalowa Wola rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny. Na pierwszych zajęciach pojawiło się kilku nowych zawodników.
 
Pierwsze po przerwie zimowej zajęcia poprowadził nowy szkoleniowiec Mirosław Kalita. Na zajęciach pojawili się nowi zawodnicy.
 
Oprócz zapowiadanych Piotra Piechniak (ostatnio Resovia; chce wrócić do "Stalówki") i Krystiana Bonowicza (Błękitni Ropczyce) pojawili się również 20-letni obrońca Sławomir Tułacz (Wolania Wola Rzędzińska) i jego rówieśnik, pomocnik Mateusz Ślęczka (Dunajec Zakliczyn).
 
Z drużyną trenowali także powracający z wypożyczenia Maciej Witek (Czarni Połaniec) i Przemysław Bednarz (Sokół Nisko). W zajęcia udział wziął też powracający po kontuzji Krystian Getinger.
 
W najbliższych dniach do zespołu dołączyć ma Michał Czarny, który rozwiązał umowę ze swoim klubem (Termalica Bruk-Bet Nieciecza; ostatnio na wypożyczeniu w Stali Rzeszów). Bardzo możliwe, że do "Stalówki" wróci też Artur Cebula (Korona Kielce).
 
źródło: stal1938.pl
 
 

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem