2019-06-15 21:38:42

Igloopol Dębica ograł Ekoball Stal Sanok na wyjeździe

Igloopol Dębica w ostatnim meczu 4 ligi podkarpackiej pokonał na wyjeździe Ekoball Stal Sanok 3-1.

Dwanaście minut po pierwszym gwizdku sędziego Igloopol Dębica wyszedł na prowadzenie w starciu z Ekoball Stalą Sanok. Gola dla gości zdobył Piotr Syguła. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza część tego meczu.

W drugiej połowie sygnał do ataku dał gospodarzą Mateusz Kuzio, który zdobył bramkę wyrównującą w 72. minucie gry. To jednak tylko podrażniło gości, którzy odpowiedzieli dwoma trafieniami i ostatecznie wygrali 3-1.

Spider 2019-06-15 22:50:02

Bramkarz wysokiej klasy dobrze się zaprezentował w ostatni meczu.

emigracja Igloopol 2019-06-16 00:05:27

W przyszŁym sezonie Igloopol na tronie.

Lks 2019-06-16 00:18:15

Jak zmienimy caly sklad to ze jeden mecz dobrze zagrali to nie znaczy ze juz jakis sukces.... A gdzie reszta meczy... Trzeba budowac nowy zespol od bramkarza do napastnika bo bedzie ciezko w przyszlym sezonie....

~anonim 2019-06-16 12:21:47

Trzeba to płacić zawodnikom nie mniej niz wioski dookola nas bo każdy patrzy zarobić i nikt charytatywnie i dla udei grc nie bedzie.No chyba ze ma na tyle kasy ze pilka to przedewszystkim zabawa.Rodzice przez cala juniorska przygode placa kupe kasy i licza na to ze w seniorce przynajmniej na buty i podstawowe potrzebu chlopak zarobi.

Lks Igloopol Debica 2019-06-16 13:45:28

bramki dla Igloopolu: Syguła (12), T. Nalepka (72) i K. Rokita (86). skrót plus bramki tu: https://esanok.pl/2019/piekny-wolej-otworzyl-wynik-bramka-z-60-metrow-skrot-00e2mp.html?fbclid=IwAR1-0x6T4K3gRPpVtbJA4AU_7Qpd6bPGwaC_P3jfOeotcdFg3wEKITAQ9RY