2019-06-09 18:54:05

Starcie w środku tabeli na remis. KS Wiązownica podzieliła się punktami z Piastem Tuczempy

(fot. archiwalna)
KS Wiązownica zremisowała na własnym boisku z Piastem Tuczempy 1-1. Mecz pomiędzy drużynami ze środka tabeli IV ligi podkarpackiej rozstrzygnął się w drugiej połowie, a ostateczny rezultat nie był pewny do ostatnich sekund.

W pierwszej części gry kibice zebrani na stadonie przy ulicy Sportowej w Wiązownicy bramek nie obejrzeli. Dziesięć minut po wznowieniu gry po przerwie na prowadzenie wyszli goście - bramkę dla Piasta Tuczempy zdobył Jarosław Czernysz. Gola na wagę remisu zdobył na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu grający trener KS Wiązownica - Valeriy Sokolenko. Co warto podkreślić - Sokolenko wpakował piłkę z 35 metrów w samo okienko.

Po podziale punktów KS Wiązownica, mając ich na swoim koncie 46, plasuje się na dziwiątym miejscu w tabeli IV ligi podkarpackiej. Piast Tuczempy, z "oczkiem" wiecej, wyprzedza gospodarzy dzisiejszego spotkania o dwie pozycje.

0-1 Jarosław Czernysz (54')
1-1 Valeryi Sokolenko (87')

KS Wiązownica: Kowalik - Gliniak, Telega, Sokolenko, Raba - Halejcio, Lorenc, Daniel, A.Gil, Soczek - Buć