2019-06-02 22:46:39

Piątka Wisłoka Wiśniowa ze Stalą Gorzyce

(fot. archiwalna)
Wisłok Wiśniowa pokonał Stal Gorzyce aż 5-0. Mimo że początek spotkanie nie zapowiadał takiego obrotu spraw, gospodarze pokazali klasę i zdominowali swojego przeciwnika.

Po pierwszej połowie było już 3-0. Dwie bramki strzelił Michał Szymański, a na dwie minuty przed przerwą gola zdobył również Dawid Zimny. Po przerwie spotkanie toczyło się już pod pełne dyktando gospodarzy. Dzieła zniszczenia dokończyli odpowiednio Arkadiusz Nowak, który trafił do własnej bramki, i Grzegorz Oliwa.

Dzięki trzem punktom zdobytym w tym spotkaniu Wisłok Wiśniowa z 60 oczkami zajmuje trzecie miejsce w tabeli IV ligi podkarpackiej. Stal Gorzyce od dłuższego czasu pogodzona jest ze spadkiem - posiadając 20 punktów zajmuje ostatnie miejsce.

1-0 Michał Szymański (24)
2-0 Michał Szymański (33)
3-0 Dawid Zimny (43)
4-0 Arkadiusz Nowak - sam. (58)
5-0 Grzegorz Oliwa (87)

Wisłok Wiśniowa: Dziok - Kowal, (65 Koczela), Kozubek, Guzek (30 K. Szymański), J. Kot, Skała, Rutyna, Maślany, M. Szymański, Zimny (80 Oliwa), Złotek (83 Długosz).

Stal Gorzyce: Baran - Łuczakowski (72 Madej), Winiarski, Syguła, A.Nowak (72 Toś) - Falasa, Stalmach, Machowski,Tur, Dec (65 Świąder) - Szymanek