2019-06-01 19:06:09

Karpaty Krosno bez punktów w meczu z Legionem Pilzno. W roli głównej Pro Junior System

Drużyna Legionu Pilzno wywiozła komplet punktów ze stadionu w Krośnie, gdzie pokonała 2-1 ekipę miejscowych Karpat.  Z racji że obie drużyny nie muszą martwić się o ligowy byt, na pierwszy plan wysunęła sie rywalizacja o pieniądze z Pro Junior System, w którym przewodzi drużyna z Krosna, a tuż za jej plecami znajdował się dzisiejszy rywal z Pilzna. W efekcie na murawie w wyjsciowych jedenastkach, pojawiło się aż 14 młodzieżowców.

Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Dawid Florian który to ubiegł interweniujących Damiana Kozioła, w zespół z Sylwestrem Sikorskim i strzałem z głową z okolic 16 metra skierował piłkę do bramki.

Drugie trafienie w tym spotkaniu padło po 27 minutach gry, kiedy to dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienił Tomasz Tragarz.

Na 7 minut przed końcem pierwszej częsci spotkania, po faulu na Sylwestrze Sikorskim w obrębie pola karnego , Krzysztof Pachołek wskazuje na 11 metr. Do piłki podchodzi Karol Knap i pewnym strzałem pokonuje bezradnego Macieja Maziarka.

Na niekorzyść sympatyków krośnieńskiego klubu, miejscowa ekipa nie potrafiła znaleźć skutecznego sposobu na zdobyce kolejnego trafienia i mecz zakończył się zwycięstwem 2-1 podopiecznych Marcina Kudłacza.

0-1 Dawid Florian (18)
0-2 Tomasz Tragarz (27)
1-2 Karol Knap (38)

Karpaty Krosno:
Kozioł - Gierlasiński, Półchłopek, Kowalski, Knap, Burka, Brożyna, Kasperkowicz, Czelny, Sikorski, Fundakowski

Legion Pilzno:
Maziarka - Kwaśniczko, Tragarz, Nalepka, Florian, Tomasiewicz, Kędzior, Wolański, Nalepka, Ziaja, Cichowski

Obsada sędziowska : Krzysztof Pachołek, Mirosław Powroźnik, Tomasz Puk ( KS Lubaczów )