2019-06-01 19:28:31

Piast Tuczempy pewnie pokonał Orla Przeworsk

Piast był bezlitosny dla Orła (fot. archiwum)
Piłkarze Grzegorza Sitka podbudowanie wysokim zwycięstwem w Sokołem, tym razem musieli uznać wyższość Piast. Orzeł tą porażką znacznie utrudnił sobie sprawę utrzymania.

Zawodnicy Piasta Tuczempy wybornie rozpoczęli spotkanie z Orłem Przeworsk, bowiem już w 10. minucie Kamil Aab dał swojej drużynie prowadzenie, które utrzymało się do przerwy.

Goście na drugą połowę wyszli mocno zmotywowani chęcią odrobienia strat, lecz zadanie to mocno utrudnił Radosław Strączek w 63. minucie, gdy wyleciał z boiska za uderzenie przeciwnika.

Piłkarze Orła z czasem zaczęli opadać z sił. W 80. minucie na 2-0 podwyższył Jarosław Czernysz. Osiem minut później kontaktowego gola zdobył Maciej Lech i dał nadzieje swojej drużynie.

120 sekund później gospodarze znowu odzyskali dwubramkową przewagę, a do siatki trafił Jakub Sroka, Dwie minuty później rezultat spotkania ustalił Jarosław Czernysz.

1-0 Kamil Aab (10)
2-0 Jarosław Czernysz (80)
2-1 Maciej Lech (86)
3-1 Jakub Sroka (88)
4-1 Jarosław Czernysz (90)