2019-06-01 18:54:04

Sokół Sieniawa potwierdził dobrą formę na wiosnę i ograł Orlęta Radzyń Podlaski

Sokół Sieniawa jest doskonałej formie na wiosnę. Teraz ograli Orlęta Radzyń Podlaski na wyjeździe. (fot. Stal Kraśnik)
Sokół Sieniawa może żałować, że kończą się rozgrywki 3 ligi gr. IV. Piłkarze Szymona Szydełko są w bardzo dobrej formie. Tym razem ograli na wyjeździe Orlęta Radzyń Podlaski.

Sokół Sieniawa już po 26. minutach gry prowadził z Orlętami Radzyń Podlaski. Premiorową bramkę w tym meczu zdobył Bartłomiej Purcha. Cztery minuty później piłkarze Szymona Szydełko podwyższyli prowadzenie.

Drugą bramkę dla Sokoła strzelił Rafał Surmiak. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.

Trzynaście minut po wznowieniu gry w drugiej połowie bramkę na 3-0 zdobył Mateusz Jędryas. Więcej bramek nie padło w tym spotkaniu. Ekipa Szydełki potwierdziała dobrą formę na wiosnę i ograła kolejnego rywala.

0-1 Bartłomiej Purcha (26)
0-2 Rafał Surmiak (30)
0-3 Mateusz Jędryas (57)