2019-06-01 12:53:30

Błękitni Ropczyce wygrali z Przełomem Besko

Przełom Besko (pomarańczowo-czarne stroje) spadł do okręgówki (fot. archiwum)
Podopieczni Pawła Jaślara jechali do Ropczyc z nadzieją przedłużenia szans na utrzymanie. Plany jednak popsuli gospodarze którzy wygrali, tym samym sytuacja Przełom stała się bardzo zła.

Piłkarze Przełomu Beako przystępowali do spotkania z Błękitnymi Ropczyce z nożem na gardle, bowiem tylko wygrana dawała nadzieję na uniknięcie przyklepania degradacji.

Do przerwy bramek nie oglądaliśmy, zaś w drugiej odsłonie rozkęcili sie gospodarze. Sześć minut po zmianie stron do bramki trafił Hubert Siepierski, otwierając wynik spotkania. 120 sekund później na 2-0 podwyższył Mariusz Wiktor i miejscowi mogli spokojnie kontrolować sytuację na boisku.

Wynik meczu na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Tomasz Kot.

1-0 Hubert Siepierski (51)
2-0 Mariusz Wiktor (53)
3-0 Tomasz Kot (84)