2019-05-29 23:05:33

Izolator Boguchwała nie miał problemów z pokonaniem Polonii Przemyśl

Patryk Zieliński ponownie okazał się bohaterem Izolatora Boguchwała! (fot. Izolator Boguchwała)
Izolator Boguchwała pewnie pokonał Polonię Przemyśl 4-1 w meczu 31. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dwukrotnie na listę strzlców wpisał się Patryk Zieliński.

Patryk Zieliński już w 2. minucie wyprowadził na prowadzenie Izolator Boguchwała w starciu z Polonią Przemyśl. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 59. minucie wyrównującą bramkę dla Polonii zdobył Patryk Andreasik. Jednak z remisu goście cieszyli się zaledwie osiem minut, ponieważ drugą bramkę dla Izolatora zdobył Patryk Wiącek.

Podopieczni Tomasza Głąba w doliczonym czasie gry zdobyli jeszcze dwie bramki. Najpierw drugą bramkę w tym meczu zdobył Zieliński, a wynik meczu na 4-1 ustalił Dawid Pałys-Rydzik.

1-0 Patryk Zieliński (2)
1-1 Patryk Andreasik (59)
2-1 Patryk Wiącek (67)
3-1 Patryk Zieliński (90)
4-1 Dawid Pałys-Rydzik (90)