2019-05-29 22:37:21

Przełom Besko odwrócił losy meczu z Piastem Tuczempy. Od 0-2 do 3-2!

Przełom Besko wygrał z Piastem Tuczempy, choć przegrywał 0-2. (fot. Przełom Besko)
Przełom Besko przegrywał z Piastem Tuczempy 0-2, ale ostatecznie gospodarze odwrócili losy pojedynku i wygrali 3-2. Decydującą bramkę Michał Śmietana zdobył sześć minut przed końcem meczu.

Już po pięciu minutach gry Piast Tuczempy objął prowdzenie w meczu z Przełomem Besko. Gola dla gości zdobył Hubert Wiącek. Dwadzieścia minut później ten sam zawodnik ponownie wpisał się na listę strzelców i Piast prowadził dwoma bramkami.

W tym momencie do zdecydowanych ataków ruszyli gospodarze. W końcu ich wysiłki zakończyły się bramką. Po dośrodkowaniu Mateusza Oleniacza bramkę zdobył Michał Śmietana i na przerwę Przełom schodził z jednobramkowym deficytem.

Siedem minut po przerwie był już remis. Tym razem bramkę dla ekipy Pawła Jaślara strzelił Oleniacz. Wciąż gospodarze szukali sposobu na wygranie tego meczu.

Decydująca bramka padła sześć minut przed końcem meczu. Wówczas po wrzutce z rzutu rożnego piłkę do siatki strzelił Śmietana i tym samym trzy punkty zostały w Besku.

0-1 Hubert Wiącek (5)
0-2 Hubert Wiącek (24)
1-2 Michał Śmietana (38)
2-2 Mateusz Oleniacz (52)
3-2 Michał Śmietana (84)