http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

2011-12-19 10:12:05

Bramkarz Lecha Poznań na celowniku "Stalówki"

Gerard Bieszczad, młody bramkarz Lecha Poznań, jest jednym z piłkarzy, których chce sprowadzić drugoligowa Stal Stalowa Wola.
 
18-letni Gerard Bieszczad jest wychowankiem Igloopolu Dębica, ale od kilku sezonów występuje w Lechu Poznań.
 
Utalentowany golkiper "Kolejorza" gra głównie w drużynie Młodej Ekstraklasy, ale przez długi czas trenował z pierwszą drużyną (zagrał również w meczach Pucharu Polski). 
 
W międzyczasie występował także w II-ligowym Turze Turek, gdzie zbierał całkiem dobre recenzje.
 
Umiejętności piłkarza dość dobrze zna nowy szkoleniowiec "Stalówki" Mirosław Kalita, który w poznańskim Lechu pracował jako skaut.
 
Kolejni na liście życzeń Kality są obrońcy, którzy grali już wcześniej w Stali: Maciej Witek (ostatnio Czarni Połaniec) i Artur Cebula (Korona Kielce).
 
Dziennik "Echo Dnia" sugeruje również, że "Stalówka" może się starać o pozyskanie zawodnikó Partyzanta Targowiska - Kamila Słabego i Patryka Fryca. Na obecną chwilę jednak wydaje się to mało prawdopodobne.
 
W nowym roku do pierwszego zespołu dołączyć mają utalentowani juniorzy: Michał Mistrzyk, Tomasz Majowicz, Sebastian Kocój, Dawid Wołoszyn i Łukasz Tabaka
 
źródło: Echo Dnia

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem