2019-05-19 18:59:19

Derby na remis! Wólczanka Wólka Pełkińska podzieliła się punktami z Sokołem Sieniawa

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała z Sokołem Sieniawa 1-1. Obie bramki padły w pierwszej połowie.

Wólczanka Wólka Pełkińska objęła prowadzenie w meczu z Sokołem Sieniawa po dwudzestu siedmiu minutach gry. Wówczas na listę strzelców wpisał się Kamil Bała.

Radość gospodarzy nie trwała długo, bo zaledwie dziewięć minut. Do wyrównania doprowadził Sebastian Brocki. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa tego pojedynku.

Po zmianie stron obie ekipy chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale nikomu nie powiodła się ta sztuka. Tym samym derby regionu zakończyły się podziałem punktów.

1-0 Kamil Bała (27)
1-1 Sebastian Brocki (36)