2019-05-18 20:40:40

Lider tabeli z kolejnym zwycięstwem! Wisłoka Dębica ograła Orzeł Przeworsk

Wisłoka Dębica wygrała w Przeworsku (fot. Radosław Kuśmierz)
Podopieczni Grzegorza Sitka nie zdołali zatrzymać liderującej Wisłoki i przegrali w stosunku 0-2. Gole padły w drugiej odsłonie.

Piłkarze Orła Przeworsk podchodzili do rywalizacji z Wisłoką Debica z nożem na gardle. Przeworszczanie bowiem walczą o utrzymanie i każda strata punktów może mieć tragiczne skutki dla beniaminka.

Do przerwy w Przeworsku bramki jednak nie padły. Miejscowi po zmianie ston również dzielnie przeciwstawiali się piłkarzom Wisłoki aż do 69. minuty, gdy do siatki z rzutu karnego trafił Damian Łanucha.

Sześć minut później gospodarze znacznie ułatwili zadanie piłkarzom Dariusza Kantora, bowiem drugą żółtą kartkę otrzymał Maciej Lech.

Rezultat meczu na 180 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry ustalił Damian Lubera podwyższając na 0-2.

0-1 Damian Łanucha (69-rzut karny)
0-2 Damian Lubera (87)

Wisłoka Dębica: Dybski - Remut, Cabała, Hus - Rębisz (81. Stypa), Sojda, Wrzosek (63. Bożek), Fedan (72. Pęcak), Sobczyk (63. Zygmunt) - Łanucha (90. Pulak) - Lubera.