2019-05-13 16:30:00

Klasa O Rzeszów: Głogovia Głogów Małopolski nadal na prowadzeniu [Podsumowanie 25. kolejki]

Głogovia Głogów Małopolski pewnie kroczy do IV ligi (fot. archiwum)
Lider rzeszowskiej okręgówki kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i jest na najlepszej drodze aby powrócić w szeregi czwartoligowców. Sokół skromnie wygrał w Stobiernej.

Jedność Niechobrz podzieliła się punktami z Wisłokiem Strzyżów. Wynik już w 5. minucie otworzył Sebastian Kłeczek. Goście wyrównali w 23. minucie po strzale Damiana Grodzkiego, lecz radość ich trwała kwadrans, gdy Paweł Lib zdobył gola dla Jedności. Wisłok wyrównał pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry, a z gola cieszył się Krystian Wilusz.

Sokół Sokołów Małopolski skromnie pokonał KS Stobierna, a jedynego gola dla wicelidera klasy O Rzeszów zdobył Kamil Sidor w 31. minucie.

KS Zaczernie wygrało z Sawą Sonina. Wszystkie cztery gole padły w pierwszych trzydziestu minutach meczu. Dublet ustrzelił Kacper Barański, a na 3-0 podwyższył Sławomir Śliwa. Gości stać było na honorowe trafienie Jakuba Barana w 29. minucie.

Błażowianka Błażowa wysoko przegrała z Głogovią Głogów Małopolski. Wynik meczu błyskawicznie otworzył Piotr Szkolnik i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Kwadrans po zmianie stron podwyższył Szymon Urbaniak, zaś pięć minut później rezultat ustalił Maciej Hajkowicz.

0-1 Piotr Szkolnik (2)
0-2 Szymon Urbaniak (60)
0-3 Maciej Hajkowicz (65)