2019-05-11 13:10:18

Polonia Przemyśl pewnie wygrała u siebie z Orłem Przeworsk

( fot. Natalia Styś )
Spotkanie pomiędzy Polonią Przemyśl a Orłem Przeworsk było jednostronne, drużyna z Przemyśla pewnie wygrała z Przeworskiem.

Prowadzenie Polonii w 25. minucie dał Krystian Kazek, który pokonał Roberta Kurosza w rzucie karnym. Zaś 4. minuty później ten sam zawodnik podwyższył wynik już na 2-0, tym razem z rzutu wolnego.

Po 37. minutach spotkania Polonia prowadziła już 3-0, a to za sprawą Mateusza Wanata który przyczynił się do tego wyniku wykonując bezbłędnie rzut karny.

Druga połowa była już bardziej spokojniejsza, Polonia pewna gry dobrze się broniła i grała mądrze aby zostawić 3pkt. U siebie. Kibice obu drużyn w II połowie zobaczyli jeszcze jednego gola, a zdobył go dla Polonii w 63. minucie Jakub Głuszko.

Na koniec spotkania Radosław Strączek został ukarany drugą żółtą w konsekwencji czerwoną i Orzeł musiał radzić sobie przez 17. minut w dziesiątkę.

1-0 Krystian Kazek (25)
2-0 Krystian Kazek (29)
3-0 Mateusz Wanat (37)
4-0 Jakub Głuszko (63)